PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Nowy Smartfon za 200 Złotych? To Możliwe Tylko w Biedronce!

Nowy Smartfon za 200 Złotych? To Możliwe Tylko w Biedronce!

Biedronka rusza z kolejną gorącą promocją na smartfona od myPhone'a! Już od przyszłego tygodnia na sklepowych półkach znajdziemy jednego z najtańszych smartfonów jaki można obecnie kupić na rynku! Jesteście ciekawi, co to dokładnie jest? Zapraszam do przeczytania materiału!

Czy da się kupić smartfon w cenie klasycznej komórki i to dobry wybór? Pytanie brzmi, do czego takie urządzenie miałoby Wam być potrzebne? Rozchodzi się głównie o to, na czym Wam konkretnie zależy? Jeśli nie jesteście osobą chcącą korzystać z najbardziej zaawansowanych aplikacji czy też gier, wówczas smartfon pokroju myPhone'a C-Smart PIX powinien w zupełności wystarczyć.


Oto dokładne podsumowanie WWDC 2017!


najtańszy smartfon na rynku

Przechodząc do sedna sprawy, co w takim razie przyjdzie nam podziwiać na ekspozycji promocyjnej w Biedronce? Jak już wiecie, nie jest to najlepszy pod względem osiągów smartfon, bowiem został on wyposażony w procesor czterordzeniowy Cortex A7, który wspierany jest przez zaledwie 512 MB RAM. Dziw bierze, że w 2017 roku, jakiś producent decyduje się na sprzedaż słuchawek z tak mizerną liczbą RAM. 

równie dobry myphone


Najlepsze smartfony na rynku >>>


Niestety, ale niska cena ma swoją... cenę. Producent wyposażył swój jakże tani smartfon w ekran o przekątnej 4-cali i rozdzielczości 480x800 pikseli. Urządzenie może "pochwalić się" 4 GB ROM, czytnikiem kart microSD do 32 GB, podwójnym slotem na kartę SIM, radio FM, GPS, Bluetooth, WiFi oraz akumulatorkiem o pojemności 1400 mAh. Mówiłem już o Androidzie 6.0 Marshmallow?

c-smart od myphone

Teraz stajecie przed niezwykle trudnym pytaniem. Otóż, czy jednak nie jest lepiej wybrać model o nieco wyższej cenie, ale mieć przy tym pewność, że smartfon osiągnie zadowalającą płynność podczas pracy z nim. Decyzja jest już zależna jedynie do Was, gdyż to Wy będziecie na co dzień obcować z tą słuchawką! Co wybieracie? Promocja zaczyna się 12 czerwca! Zapraszam do komentowania, odwiedzenia forum oraz postawienia po sobie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowy Smartfon za 200 Złotych? To Możliwe Tylko w Biedronce!