PODPOWIEDZI:

Najnowszy Note 7 z Goglami VR Gratis?

Najnowszy Note 7 z Goglami VR Gratis?

Na tę chwilę czekaliśmy wszyscy dość długo, kiedy Samsung oficjalnie ogłosi datę premiery oraz rozpoczęcie fazy przedsprzedaży najnowszego Note’a. Właśnie dziś możemy śmiało powiedzieć kilka słów odnośnie samego urządzenia, jak i oferty specjalnej przygotowanej dla pewnej grupki klientów! Jesteście ciekawi? Zapraszam do lektury.

Temat Samsunga Galaxy Note’a 7 przetacza się przez portal VT jak i cały internet i branżę smartfonową od dobrych kilku miesięcy. W przeciągu tego czasu, nie było chyba tygodnia, abyśmy nie wspominali o nowym phablecie od Koreańczyków. Na szczęście poznaliśmy już garść potwierdzonych szczegółów i możemy śmiało powiedzieć kilka pewnych zdań odnośnie tego urządzenia. Samsung zdecydowanie postarał się o to by jak najlepiej zadowolić sowich klientów.Przyznać należy, że może to was nieco zaskoczyć. Jesteście na to gotowi…?

Note 7 zestawienie

Chcesz kupić Note'a ale ten z numerkiem "siedem" jest dla Ciebie za drogi? Sprawdź tę ofertę! 
 

Bowiem, jeśli postanowicie zakupić słuchawkę w tzw. systemie “pre-order”, możecie być pewni, iż otrzymacie całkowicie za darmo… gogle VR od Samsunga! Tak, to jest oficjalna informacja rzecznika prasowego, który potwierdza te słowa. Gogle, o których mowa to Samsung Gear VR2. Gadżet ten nie należy do najtańszych, zatem należy się producentowi mała pochwała za taki gest. Rzecz jasna, sam Note 7 do najtańszych urządzeń raczej nie należy, ale to zawsze jest plus, który zachęci wielu klientów do zakupu. Zwłaszcza w dobie czasów, kiedy technologia wirtualnej rzeczywistości przeżywa właśnie swój złoty okres.

note 7 render

Jednakże, nie jest to koniec plusów ze skorzystania z przedpremierowej sprzedaży! Bowiem, producent oferuje także dodatkowe zabezpieczenie gwarancyjne GUARD, które obejmuje dodatkowy rok gwarancji na słuchawkę! Dzięki temu, nasz wyświetlacz jest ubezpieczony na wypadek uszkodzenia mechanicznego. Cóż, ze świecą szukać tego typu profitów, czyż nie? Tak czy inaczej, widać, że Samsung bardzo ceni sobie klientów, którzy postanowili mu zaufać i wziąć urządzenie “w ciemno”, jeszcze przed oficjalną premierą (trafieniem na sklepowe półki).

note 7 oficjalnie
Jeżeli już mówimy o premierze, to ta nastąpi 16 września. Zaś, przed sprzedaż potrwa od 16 do 30 sierpnia. Jeżeli chodzi o dostępną kolorystykę Note’a 7, to wiedzcie, że będzie to czarny oraz srebrny. Cena? Nie ma co do tego faktu konkretnych informacji, ale będzie to kwota nieco niższa jak 4 tys. złotych. Nie jest to mało, ale pamiętajcie o wysokiej randze urządzenia i jego przeznaczeniu! Ciekawi mnie jednak Wasze zdanie na ten temat. Co o tym phablecie myślicie oraz jego wspomnianych “dodatkach”? Przedstawcie swoje opinie w komentarzach poniżej materiału. ;)

blog comments powered by Disqus
Najnowszy Note 7 z Goglami VR Gratis?