PODPOWIEDZI:

Gamingowy Sprzęt Logitech G na Promocji!

Gamingowy Sprzęt Logitech G na Promocji!

Jeżeli kompletujecie właśnie gamingowy sprzęt dla siebie, to koniecznie poznajcie najnowszą promocję dotyczącą urządzeń z serii G od marki Logitech. Dużo taniej można bowiem zakupić dwa modele ze wspomnianej serii.

Logitech to niezwykle uznana marka gamingowego sprzętu, która jest jednocześnie oficjalnym dostawcą akcesoriów gamingowych ESL One.

Warto koniecznie zaznaczyć, że rozpoczęła się właśnie atrakcyjna promocja sprzętu dla graczy z serii G. Przy zakupie dwóch urządzeń, drugie dostaniemy za 50% swojej ceny! Jedynym warunkiem jest to, że owe urządzenie musi być tańsze lub w tej samej cenie co pierwsze. Osoby poszukujące np. kompletu mysz + klawiatura mogą być bardzo zainteresowane taką okazją.

Promocja obowiązuje w sklepach sieci Komputronik, Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn oraz X-Kom i jest ważna do 26 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, w wybranych sklepach będzie można spotkać promotorów firmy Logitech. Będą oni obecni w weekendy od 10 do 27 czerwca w następujących sklepach:

  • Komputronik Mega Store w warszawskim Wola Parku,
  • Media Markt w M1 w Markach,
  • Media Markt w szczecińskim Atrium Molo,
  • RTV Euro AGD w warszawskiej Arkadii,
  • Saturn w Galerii Krakowskiej.

Poniżej kilka przykładowych urządzeń Logitech serii G:

> Logitech G900 Chaos Spectrum

> Logitech G920

> Logitech G502 Proteus Spectrum RGB

> Logitech G910

> Logitech G610 Orion Brown

blog comments powered by Disqus
Gamingowy Sprzęt Logitech G na Promocji!