PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

myPhone C-Smart III S w Biedronce!

myPhone C-Smart III S w Biedronce!

Wg najnowszych doniesień prasowych, niskobudżetowy smartfon od polskiego studia myPhone trafi niebawem na półki sklepowe sieci sklepów Biedronka! Jesteście nim zainteresowani? Jego cena jest wyjątkowo niska! Sprawdźmy czy model ten rzeczywiście zasługuje na naszą uwagę! Zapraszam serdecznie do lektury!

Z okazjami cenowymi bywa niezwykle różnie. Czasami cena danego produktu jest tak śmiesznie niska, że aż zastanawiamy się czy ta rzecz jest warta chociażby złotówki, zaś czasem cena nie jest godna oznaczenia “promocja” ze względu na swój wysoki pułap! Rzecz jasna, nie brakuje sytuacji,  w których rzeczywiście możemy kupić coś po wyjątkowej cenie, ale… to należy do wybitnej rzadkości. Pytanie, czy wspomniany na wstępie myPhone C-Smart III S będzie należał do tych lepszych czy też gorszych wariantów?


 

Pytanie brzmi, co tak na prawdę oferuje nam smartfon myPhone C-Smart III S? Jest to oczywiście przedstawiciel niskiej klasy o matrycy sięgającej rozmiarem 4 - cali przy rozdzielczości 480x800 pikseli. Sercem urządzenia stał się procesor czterordzeniowy MediaTek o taktowaniu 1.3 GHz, zaś GPU to ARM Mali. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w 4 GB ROM-u oraz 512 MB RAM-u! Tak, nie mylicie się! Najnowszy budżetowiec myPhone’a ma zaledwie pół gigabajta RAM-u! Kto by pomyślał, że w 2016 roku spotkamy nowego smartfona z taką ilością RAM-u?!


Żółty telefon

Poza tym, smartfon został wyposażony w wątpliwej jakości główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 mpix. Do tzw. “selfie” musi nam wystarczyć obiektyw o rozmiarze 0.3 mpix. W urządzeniu nie zabrakło miejsca na dwa sloty na kartę SIM, z którego jeden wykorzystamy w celu poszerzenia pamięci ROM do 32 GB! Ponadto, C-Smart III S ma moduł Bluetooth 4.0, który wspomoże nas w chęci podłączenia jakiegoś innego urządzenia. Wymiary smartfonu to: 122x63.2x9.8mm. Waga to zaledwie 110 gramów! Co o tym sądzicie? Dostrzegacie w tym modelu coś konkretnego?


Na koniec warto powiedzieć, iż pieczę nad kontrolą urządzenia stanowi system Android 6.0 Marshmallow. Aż dziw bierze, że udało się zainstalować i dobrze zoptymalizować szóstego Androida by płynnie pracował na sprzęcie z tak skromną ilością pamięci RAM! Co jednak sądzicie o tym modelu? Powiem jeszcze, że smartfon będzie kosztował 199 złotych, a dostępny będzie od 18-ego lipca tego roku! Jeśli chcecie go kupić, to śpieszcie się! Ilość egzemplarzy jest mocno ograniczona, więc jest możliwość nieotrzymania upragnionego modelu. Tak czy inaczej, zapraszam Was do komentowania!

blog comments powered by Disqus
myPhone C-Smart III S w Biedronce!