PODPOWIEDZI:

Słuchawki Dla Śpiochów

Słuchawki Dla Śpiochów

Budzenie się rano nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Sporo osób ma także problemy z zasypianiem. Obie te kwestie mogą rozwiązać innowacyjne słuchawki, które dbają o komfortowy sen.

Spanie jest dość przyjemną, a przede wszystkim potrzebną naszemu organizmowi czynnością. Niektórzy mają jednak problemy z zasypianiem czy budzeniem się. Dużo osób mieszka w dość hałaśliwej okolicy, gdzie zasypianie co chwilę coś zakłóca. Inni mają znów problemy z budzeniem się.

Napwell - innowacyjna opaska budząca światłem

Powstają jednak ciekawe urządzenia, które mogą zadbać o komfortowy sen. Dużą uwagę zwróciły ostatnio niepozorne słuchawki, które mają ciekawe właściwości.

Wspomniane słuchawki są podobne do zatyczek do uszu. Tak samo zresztą działają. Zapewniają komfortową ciszę. Idealnie tłumią hałas z zewnątrz. Pies sąsiadów, jeżdżące pociągi, startujące samoloty, ruch uliczny, hałaśliwi ludzie - już nie musimy się nimi przejmować.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

Warto wspomnieć, że słuchawki współpracują ze smartfonem. Mogą uruchomić alarm o wybranej godzinie. Budzą nas łagodnymi dźwiękami. Zasypianiu również mogą towarzyszyć różne dźwięki, jak np. szum fal.

Słuchawki pojawiły się na Kickstarze i dużo wskazuje, że w przyszłości trafią do sprzedaży.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Dla Śpiochów