PODPOWIEDZI:

Hykker LED Vision 180 - Tani projektor dostępny w Biedronce!

Hykker LED Vision 180 - Tani projektor dostępny w Biedronce!

Stali klienci sieci sklepów Biedronka doskonale wiedzą, że produkty marki Hykker coraz częściej goszczą na półkach. Nie inaczej będzie tym razem, bowiem od 13 września będziemy mogli kupić projektor multimedialny Hykker LED Vision 180 w bardzo korzystnej cenie. Pytanie tylko, czy warto?

Projektory multimedialne to urządzenia o szerokim przeznaczeniu. Są doskonałym uzupełnieniem domowej rozrywki (mogą służyć do oglądania sportu), znajdują zastosowanie biznesowe, jak również edukacyjne.

>>> Sprawdź inne modele projektorów!

Tym razem będziemy mieli do czynienia z funkcjonalnym projektorem Hykker LED Vision 180, którego cena wynosi jedyne 299 złotych.

projektor multimedialny Hykker LED Vision 180

Kilka słów o projektorze Hykker LED Vision 180

Projektor multimedialny LED Vision 180 marki Hykker może posłużyć jako:

  • urządzenie do oglądania filmów, zarówno w czasie spotkań z przyjaciółmi, jak i w gronie rodzinnym
  • urządzenie do przeglądania zdjęć
  • przydatny sprzęt podczas wszelkiego rodzaju prezentacji w pracy

Krótko mówiąc, bardzo uniwersalny projektor za niewielkie pieniądze.

tani projektor marki Hykker

Projektor Hykker jest wygodny w przenoszeniu, oferuje kontrast 1800:1, głośnik o mocy 5 W oraz rozdzielczość 800 x 480 px.

Projektor Hykker LED Vision 180 może być sterowany przy użyciu pilota, współpracuje z zarówno starymi, jak i nowymi telewizorami, kamerami czy też laptopami.

Powyższy model będzie dobrą propozycją dla osób, które zaczynają przygodę z projekcją lub mają niewielkie wymagania. Pamiętajmy, że nie możemy oczekiwać cudów za takie pieniądze, dlatego też weźmy pod uwagę choćby jego niewielką rozdzielczość czy też głośnik nie najlepszej jakości.

Jeżeli chcecie nabyć ten projektor, to musicie się pospieszyć, promocja obowiązuje od 13 do 26 września lub do wyczerpania zapasów.

Ciekawi innych urządzeń tego typu? Zapoznaj się z naszymi rankingami najlepszych projektorów!

Hykker LED Vision 180 - test taniego projektora z Biedronki

Jak się pewnie spodziewacie, tak tani projektor nie może oszołomić świetną reprodukcją barw, czy wysoką jasnością pozwalającą na użytkowanie go podczas dnia w oświetlonym naturalnie pokoju. Hykker LED Vision 180 jest dokładnie taki, jak się spodziewaliśmy, czyli mały, hałaśliwy i wymagający sporego zaciemnienia, by wyprodukować jakkolwiek akceptowalny obraz.

Hykker Vision 180 - projektor z Biedronki

Nie są to jednak jak mówiłem na początku duże niespodzianki, bo za 299 zł nie da się wypuścić w dzisiejszych czasach lepszego projektora, jeżeli przy okazji trzeba wziąć też na siebie koszty napraw gwarancyjnych, które z pewnością tłumnie wystąpią. Dlaczego? Bo sama optyka działa opornie już na starcie i jej mechanizm nie napawa optymizmem na przyszłość. Keystone także ustawia się za pomocą suwaka, który ma tyle luzu, że przy każdej manipulacji miałem wrażenie, jakby tym razem miał zostać mi w dłoni już na zawsze, odłączając się od swojej wiernej soczewki.

Hykker Vision 180 - regulacja

Z plusów mamy zdecydowanie sporo wejść, włącznie z pełnowymiarowym HDMI, czy USB, dzięki któremu filmy odtwarzać będzie można bezpośrednio z pendrive. Dla nieco bardziej old-schoolowych użytkowników, którzy z pewnością pokuszą się na taką okazję, przygotowano nawet port AV i odpowiednią przejściówkę na chinche, co sugeruje, że Hykker przede wszystkim myślał o radosnych posiadaczach odtwarzaczy VHS, bo oprócz tego kabla w zestawie jest tylko zasilacz. Mogli chociaż dorzucić 1-metrowe VGA, tak na mój gust.

Hykker Vision 180 - test

Co do jakości obrazu, to ta jest dość mierna i zakrawa raczej na produkt projektoropodobny, niźli pełnoprawną jednostkę, Nie oznacza to, że pod namiotem nie obejrzycie na nim przyjemnie serialu ze swoją ładniejszą połową, jednak nie nastawiałbym się na codziennie użytkowanie, bo prędzej czy później zacznie Wam ta wybrakowana reprodukcja barw po prostu grać na nerwach.

Hykker Vision 180 - spód

Dość fajnym dodatkiem, którego się szczerze powiedziawszy nie spodziewałem, jest miejsce na wkręcenie śruby od statywu od spodu. Wygląda na to, że ktoś w Hykkerze na serio potraktował ten produkt, widząc go ustawionego na jakimś "piesku" w warunkach polowych. Jeżeli jednak nie osadzicie Visiona 180 na statywie, zawsze możecie poprawić sobie kąt przednią, rozkładaną nóżką.

Podczas testu super taniego projektora z Biedronki - Hykker Vision 180, sprawdziliśmy jego działania zarówno w ciemnym pomieszczeniu jak i w jasnym pokoju, ze światłem dziennym. Oglądajcie wyniki testu.

Podsumowując, Hykker LED Vision 180 daje nam dokładnie to, za co płacimy, w dość niezłej, plastikowej obudowie, ale z szeregiem cięć na optyce, czy lampie. Na wycieczki plenerowe, czy inne epizodyczne pokazy, ta maszyna spełni swoją rolę, jednak tak jak mówiłem wcześniej, użytkowanie codzienne wykluczam, chyba że Wam kolory niemiłe. 

blog comments powered by Disqus
Hykker LED Vision 180 - Tani projektor dostępny w Biedronce!