PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wielofunkcyjny robot kuchenny? |TOP 5|

PromoDetektyw - oferty promocyjne telewizorów

PromoDetektyw - oferty promocyjne telewizorów

Tuż przed świętami Wielkiej Nocy sieci handlowe, chcąc zachęcić klientów do zakupów, kuszą ich swoimi ofertami promocyjnymi. Tym razem PromoDetektyw postanowił przyjrzeć się nieco bliżej atrakcyjności cen telewizorów znajdujących się w ofertach promocyjnych czterech sieci handlowych. Pod lupę trafiły promocje RTV EURO AGD, MediaMarkt, NeoNet oraz Media Expert.

Philips 42PFL9664H

Wśród bogatej oferty telewizorów znajdujących się w gazetce RTV Euro AGD, natrafiliśmy na odbiornik Philips 42PFL9664H. Ten 42 calowy, panoramiczny telewizor charakteryzuje się dobrymi parametrami matrycy, która potrafi wyświetlić obraz w jakości Full HD . Produkt ten jest sprzedawany w RTV Euro AGD w cenie 5 490 złotych. Oferta przygotowana przez RTV Euro AGD jest całkiem przyzwoita. Odbiornik w sklepach internetowych można znaleźć w podobnej cenie. Na Allegro ceny są wyższe o 110 złotych.

Funai LH7-M32BB

Kolejną prześwietloną przez nas gazetką jest oferta wrocławskiego MediaMarktu. Z niej wyłoniliśmy dwa atrakcyjne cenowo telewizory. Pierwszym z nich jest 32 calowy Funai LH7-M32BB, oferujący rozdzielczość HD Ready. Telewizor oferowany jest w cenie 1199 złote. Na Ceneo ten sam odbiornik jest sprzedawany w cenie o 80 złotych wyższej. Na Allegro cena ta jest jeszcze wyższa i wynosi 1310 złotych wraz z kosztami transportu.

LG 42LH3000

Drugim wartym zwrócenia uwagi odbiornikiem jest LG 42LH3000. Ten 42 calowy telewizor LCD charakteryzuje się ekranem przygotowanym do obsługi telewizji HD o rozdzielczości obrazu 1080p. LG został wyceniony przez MediaMark na 1999 złote. Na Ceneo ten sam model koreańskiego producenta sprzedawany jest w 87 sklepów w cenie niższej o 25 złotych. Na Allegro w dniu przygotowywania materiału znaleźliśmy 53 aukcje w cenie minimalnej 1849 złotych.

Sony KDL-32EX402

Warta uwagi jest oferta sieci Media Expert, a szczególnie jeden z ich promowanych produktów, telewizor Sony KDL-32EX402. Ten 32 calowy odbiornik Full HD został wyposażony w sensor światła oraz cztery gniazda HDMI. W Media Expert można go nabyć w cenie 1799 złote.Ten sam model Sony jest sprzedawany na Ceneo przez 98 sklepów w minimalnej cenie wyższej o 5 złotych. Na Allegro najniższa cena wraz z kosztami transportu była wyższa o 100 złotych.

Philips 32PFL5604

Ostatnią, sprawdzoną przez PromoDetektywa gazetką jest oferta sieci NeoNet. Natrafiliśmy w niej na 32 calowego Philips 32PFL5604 pracującego w rozdzielczości Full HD. Telewizor dostępny jest w cenie 1790 złote. Model ten sprzedawany jest na Ceneo przez 37 sklepów w cenach zaczynających się od kwoty 1757 złotych. Na Allegro cena ta jest jeszcze wyższa o 209 złotych w stosunku do oferty NeoNetu.

Podsumowując. Do grona prawdziwych promocji zaliczyć można ofertę MediaMarkt-u z telewizorem Funai LH7-M32BB oraz Media Expert z Sony KDL-32EX402. Pozostałe promocje odbiorników telewizyjnych sprzedawane są w cenach zbliżonych do ofert sklepów internetowych. Na dzień publikacji PromoDetektywa, wszystkie przedstawiane produkty były dostępne w sklepach o których mowa w materiale.

Zobacz odcinek PromoDetektywa, sprawdzający promocje notebooków.

blog comments powered by Disqus
PromoDetektyw - oferty promocyjne telewizorów