PODPOWIEDZI:

Napwell - innowacyjna opaska budząca światłem

Napwell - innowacyjna opaska budząca światłem

Spanie to bardzo przyjemna czynność, która umożliwia odpowiednią regenerację naszego organizmu. Mniej przyjemne jest natomiast budzenie się, szczególnie nagłe. Jak zniwelować dyskomfort towarzyszący temu? Z pomocą przychodzi innowacyjna opaska budząca Napwell, o której przeczytacie w naszym newsie.

Dla wielu osób idealne wybudzenie się to delikatne promienie słońca muskające twarz. Takie sceny są jednak głównie w filmach, a w rzeczywistości budzenie się nie należy do najprzyjemniejszych. Technologia idzie jednak w przód również w tym temacie podsuwając pewne rozwiązania.

napwell 2

Aktualnie mamy na rynku kilka modeli nowoczesnych budzików, które mają zainstalowaną lampę rozświetlającą się o zaplanowanej godzinie przez 30 minut. Skutkuje to obniżeniem poziomu melatoniny i przygotowaniem do spokojnego wybudzenia się. Dostaliśmy jednak informację o innowacyjnej opasce o podobnych funkcjach. Napwell, bo tak nazywa się produkt, to pierwsza opaska na oczy do spania budząca światłem. Wygląda niepozornie, ale posiada timer, który można ustawić na konkretną godzinę oraz system podświetlenia LED w środku, który stopniowo rozjaśnia się i w ten sposób delikatnie wybudza użytkownika. Warto zaznaczyć, że nie ma znaczenia czy nasza drzemka jest krótka czy całonocna.

Przeczytaj o innym rewolucyjnym urządzeniu - soczewkach Google!

Napwell

Napwell ma efektywnie niwelować nieprzyjemne uczucie towarzyszące zbyt nagłemu wybudzeniu się z drzemki. Bateria zastosowana w opasce ma starczać aż na rok użytkowania. Producenci urządzenia zapewniają że za 50 dolarów można stać się jego posiadaczem, a każda kwota ponadto uczyni z nas beta testerów opaski. Kto wie, może już niedługo budzenie się będzie jedną z przyjemniejszych czynności?

blog comments powered by Disqus
Napwell - innowacyjna opaska budząca światłem