PODPOWIEDZI:

Odtwarzacz Blu-ray Disc 3D Panasonic DMP-BDT320 - film to tylko jedna z wielu opcji!

Odtwarzacz Blu-ray Disc 3D Panasonic DMP-BDT320 - film to tylko jedna z wielu opcji!

Wyjątkowy film, przeglądanie Internetu, czy może ulubiony program w telewizji? Dzięki nowoczesnemu odtwarzaczowi FULL HD 3D Blu-ray Disc - DMP-BDT320 firmy Panasonic wszystko to możemy zrobić na ekranie telewizora nie ruszając się z ulubionego fotela.

Odtwarzacz Blu-ray Disc DMP-BDT320 wyróżnia się eleganckim designem. Jego stylowa, wyjątkowo smukła obudowa i niewielkie rozmiary gwarantują, że będzie się on dobrze prezentował w każdym pomieszczeniu. Jednak model ten charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Możliwość konwersji obrazu z 2D na 3D oraz 32-bitowy przetwornik audio DAC o częstotliwości próbkowania 192 kHz umożliwiające uzyskanie efektu dźwięku przestrzennego w systemie 7.1 zadowolą najbardziej wybrednych koneserów oraz kinomanów. Urządzenie jest wyposażone w wiele nowoczesnych technologii oraz funkcji, które zostały wyróżnione nagrodą dla najlepszej innowacji podczas targów CES 2012. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w modelu DMP-BDT320 jest napęd szczelinowy, który zastąpił tradycyjną tackę na płytę Blu-ray.

Panasonic DMP-BDT320 oferuje dostęp do platformy multimedialnej firmy Panasonic — VIERA Connect. Dzięki niej korzystanie z systemu kina domowego jest bardzo wygodne, a jego pełna indywidualizacja dodatkowo wzbogaca radość z jego obsługi. Za pośrednictwem platformy użytkownicy mają dostęp m.in. do filmów na żądanie, programów sportowych, gier oraz usług społecznościowych. Pozwala ona w łatwy i szybki sposób łączyć się z bliskimi osobami dzięki takim serwisom jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype . Ponadto zainstalowana w odtwarzaczu karta Wi-Fi pozwala oglądać materiały dostępne za pomocą funkcji VIERA Connect i BD-Live bez konieczności używania kabla LAN czy adaptera sieci WLAN.

Panasonic DMP-BDT320

Wśród wielu unikalnych cech odtwarzacza Blu-ray BDT320 warto wymienić także czujnik Smart Eco, który minimalizuje zużycie energii. Gdy urządzenie wykryje ruch osoby w najbliższym otoczeniu (np. w pokoju, w którym się znajduje) przechodzi od razu do trybu szybkiego rozpoczęcia pracy, co pozwala na szybkie włączanie odtwarzania i dodatkowe zaoszczędzenie energii. Gdy nikogo nie ma w pobliżu czujnik przełącza urządzenie do bardzo energooszczędnego trybu czuwania, kiedy zużycie energii jest ograniczone do zaledwie 0,1 W.

W czasach gdy coraz więcej osób ma smartfony bardzo przydatną opcją odtwarzacza Blu-ray Disc jest możliwość zastąpienia pilota właśnie smartfonem. Sterowanie jest proste i intuicyjne – wszystkie ustawienia można zmienić za pomocą ekranu dotykowego. Natomiast opcja wprowadzania tekstu za pomocą klawiatury ułatwia wyszukiwanie materiałów oraz informacji o treściach w odtwarzaczu.

Panasonic DMP-BDT320 2

Urządzenie jest też wyposażone w wiele innych przydatnych opcji sieciowych. Jedną z nich jest usługa Smart Home Networking oparta o standard DLNA. Ułatwia ona udostępnianie, przesyłanie i przeglądanie zdjęć cyfrowych, muzyki oraz wideo w sieci domowej. Tym sposobem każdy użytkownik niezależnie, w którym pomieszczeniu się znajduje może przesyłać treści np. ze swojego komputera, pendrive’a czy innego dysku zewnętrznego od razu do odtwarzacza. Model DMP-BDT320 jest zgodny z wieloma formatami, w tym także z bezstratnym kodekiem audio FLAC (format dźwięku podobny do MP3, tyle że kompresowany bez utraty jakości).

Z dnia na dzień odtwarzacze Blu-ray z powodzeniem zaczynają zastępować wysłużone już nośniki płyt DVD. Płyty Blu-ray gwarantują zdecydowanie większą jakość obrazu oraz dźwięku. Ponadto są doskonałymi nośnikami różnych treści. Można na nie zgrywać za pomocą odpowiednich aparatów oraz kamer wysokiej jakości zdjęcia i filmy z rodzinnych podróży, jak i ważne dokumenty oraz dane potrzebne do pracy. Poza tym są one o wiele bardziej pojemne i trwalsze od starszych nośników. Jeden dysk Blu-ray zastępuje aż 10 płyt DVD. To technologia, w którą warto zainwestować!

blog comments powered by Disqus
Odtwarzacz Blu-ray Disc 3D Panasonic DMP-BDT320 - film to tylko jedna z wielu opcji!