PODPOWIEDZI:

GSmart Maya M1 – barwny Dual SIM

GSmart Maya M1 – barwny Dual SIM

Firma Gigabyte, specjalizująca się w produkcji funkcjonalnych smartfonów o nowoczesnym wyglądzie, prezentuje nowy model GSmart Maya M1. Urządzenie to jest kolejnym Dual SIMem tego producenta debiutującym nad Wisłą. Duży, czytelny 4.5” wyświetlacz qHD z matrycą IPS, ośmiomegowy aparat fotograficzny oraz kolorowe wzornictwo – to cechy nowego smartfona.

Mierzący zaledwie 9,7mm grubości smartfon wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor MediaTek MT6577 o taktowaniu zegara 1GHz. Możliwość implementacji dwóch kart SIM jest idealnym udogodnieniem dla osób chcących pogodzić życie prywatne z zawodowym. Rozwiązanie Dual SIM daje szansę korzystania zarówno z karty abonamentowej jak i pre paidowego do transferu danych, co w znacznym stopniu ułatwia podział zadań. Funkcjami smartfona nawiguje się dotykowo za pomocą 4.5” wyświetlacza qHD z matrycą IPS. Szerokie kąty widzenia zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz żywe kolory, dzięki czemu korzystanie ze smartfona staje się czystą przyjemnością, zarówno podczas pracy jak i multimedialnej rozrywki.

GSmart Maya M1

Urządzenie oparto na systemie Android 4.1 Jelly Bean, który daje użytkownikowi możliwość korzystania z najciekawszych aplikacji dostępnych na rynku, a także oferuje daleko posuniętą personalizację ustawień, widgetów oraz ekranu głównego. Przydatna funkcja Google Now potrafi odpowiadać na pytania użytkownika wcielając się w rolę osobistego asystenta i służy pomocą podczas wyszukiwania informacji. Z kolei program, będący rozszerzeniem aplikacji Android Google Search, doskonale organizuje pracę, ułatwiając przy tym wykonywanie codziennych obowiązków. W smartfonie zmieniono także funkcję powiadomień, obsługujących teraz nowe rodzaje treści, także wielowierszowe obiekty TextView, wiadomości, zdjęcia czy nagłówki. Aktualizacja funkcji Face Unlock pozwala na dokładniejsze i bardziej bezpieczne blokowanie telefonu. Za przyśpieszenie wpisywania tekstu odpowiedzialna jest funcja Swype. Wystarczy przeciągnąć palcem litery na ekranie smartfona, a oprogramowanie pokaże wyraz lub kilka słów do którego pasuje dana kombinacja.

Maya M1 wyposażona została w tylny aparat o rozdzielczości 8MPx oraz przedni z matrycą 2MPx, umożliwiający odbywanie wideo rozmów. Funkcja Autofocus pozwoli precyzyjniej uwieczniać ważne momenty, zaś detekcja twarzy dostosuje kompozycję zdjęcia i sprawi, że wykonanie portretu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Najszybszy tryb zdjęć seryjnych, do 40 ujęć, daje możliwość uwieczniania dynamicznych aktywności sportowych. Wykonywanie ujęć jedno po drugim w krótkim odstępie czasu sprawia, że zwiększą się szanse uzyskania zamierzonego efektu. GSmart pomyślał również o miłośnikach fotografowania krajobrazów. Dzięki funkcji zdjęć panoramicznych wystarczy powoli przesunąć aparat w kierunku zgodnym z ruchem na ekranie, a zdjęcie zostanie zrobione automatycznie, gdy zakończymy działanie. Rewolucyjnym pomysłem jest możliwość wykonywania ujęć podczas nagrywania filmów wideo, co pozwala uchwycić zarówno dynamiczne jak i statyczne wspomnienia.

GSmart Maya M1 2

Na pokładzie smartfona znajdziemy ponadto moduł Bluetooth 3.0, A-GPS oraz czujniki – zbliżeniowy i światła. Model Maya M1 szczyci się nie tylko funkcjonalnością, ale i ciekawym wyglądem, ponieważ występuje w trzech wariantach kolorystycznych obudowy – białym, czarnym oraz czerwonym. Tylny panel jest wymienny, więc użytkownicy mogą personalizować wygląd swojego nowego smartfona.

Cena: 999 zł brutto

blog comments powered by Disqus
GSmart Maya M1 – barwny Dual SIM