PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Nowa Galaktyka Pozuje do Śmiałych Zdjęć - Kolejny Wyciek Gorących Fotek S8!

Nowa Galaktyka Pozuje do Śmiałych Zdjęć - Kolejny Wyciek Gorących Fotek S8!

Wiadomości odnośnie nowej "galaktyki" Samsunga ciąg dalszy! Z dnia na dzień dowiadujemy się kolejnych informacji dotyczących nowego okrętu flagowego Koreańczyków, które skrzętnie zbieramy by móc je przedstawić Wam. Dzisiaj mamy do zaprezentowania cały szereg nowych zdjęć, które przedstawiają nowego flagowca w pełnej okazałości!

Wśród Was z pewnością znajdą się osoby, których aż trzęsie z nerwów na wieść o kolejnym newsie o Samsungu Galaxy S8! Cóż, być może nastąpił w ostatnim czasie pewnego rodzaju przesyt wieściami traktującymi niedoszłego flagowca Samsunga, ale pamiętać warto także o tych znacznie bardziej zaangażowanych w temacie! Zatem. co tym razem mamy Wam do przekazania?


Byliśmy na targach IE w Katowicach! Oto co było warte zobaczenia!


galaxy s8 kontra reszta
 

Każdego dnia pojawiają się różnej maści wycieki i tym razem naszym oczom ukazały się interesujące fotki S8 oraz S8 Plus porównujące te słuchawki do... Samsunga Galaxy Note 7!  Kto by pomyślał, że ktokolwiek zdobędzie się na porównanie zeszłorocznej porażki Koreańczyków do ich nowego dziecka? Tak, było to do przewidzenia, ale jak finalnie modele te prezentują się na tle "ciepłego" jeszcze Note'a 7? Jak by się nie prezentowały, tak pojawią się w niepotwierdzonym jeszcze kolorze czarnym, srebrnym oraz fioletowym Bez zbędnego owijania w bawełnę... sami sobie zobaczcie!


nowe s8 w zapowiedzi


Oto propozycja interesujących modeli smartfonów od Apple!

Apple iPhone 5s

Apple iPhone SE


Cóż, zarówno podstawowa wersja S8 jak i ta z "plusem", wyglądają na modele sporych rozmiarów. Zdziwieni? W to bym jednak powątpiewał, ponieważ już dużo wcześniej mówiło się o ekranach rzędu 5.8 i 6.2 - cala, którym do miana "kompaktowego" raczej dużo brakuje. Warto zwrócić uwagę na wyświetlacz, który praktycznie w całości zakrywa wolną przestrzeń na froncie urządzenia. Przyznacie, że jest to niezwykle sporych rozmiarów plus dla Samsunga, ale... nie obędzie się bez małego "ale"! Jakby bez tego jakże drobnego i błahego elementu mogło się cokolwiek obyć?

s8 debiutuje na rynku


Ekspresy do Kawy

Jak już doskonale wiemy, nowa "S-ka" nie będzie wyposażona w dotykowe przyciski fizyczne odpowiedzialne za nawigację. Tą sprawą zajmie się specjalnie zaprojektowana belka z ikonami nawigacyjnymi, które przyprawiają mnie już o mdłości. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale jednym z największych jest przesyt słuchawek z tym właśnie rozwiązaniem. Praktycznie już wszyscy odeszli od typowego niegdyś rozwiązania, które zawsze miało jakieś uroki i... znak rozpoznawczy - czyt. Samsung i Apple. Teraz sytuacja się zmieniła, ale czy na dobre? Tego z pewnością dowiemy się z czasem, ale wpierw podzielcie się z nami swoimi komentarzami, wpadnijcie na forum. Czy te zdjęcia rzeczywiście przedstawiają prawdziwe S8 czy może jednak są zwykłym oszustwem? Nie zapomnijcie o pozostawieniu łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowa Galaktyka Pozuje do Śmiałych Zdjęć - Kolejny Wyciek Gorących Fotek S8!