PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Relacja z Intel Extreme Masters

Relacja z Intel Extreme Masters

Jak co roku największe wydarzenie e-sportowe w Polsce miało miejsce w Katowickim spodku. W tym roku Intel Extreme Masters został podzielony na dwa weekendy – pierwszy, skupiony na League of legends oraz drugi, skoncentrowany na Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II, który odwiedziliśmy.

Jak co roku największe wydarzenie e-sportowe w Polsce miało miejsce w Katowickim spodku. W tym roku Intel Extreme Masters został podzielony na dwa weekendy – pierwszy,  skupiony na League of legends oraz drugi, skoncentrowany na Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II, który odwiedziliśmy. 

▼  Zobacz topowe Klawiatury ►


 Intel Extreme Masters 2017

Po raz kolejny można było zobaczyć najlepsze drużyny e-sportowe, niestety w tym roku na wyższych szczeblach zawodów CS:GO nie spotkaliśmy się z Virtus.pro, które odpadło jeszcze w fazie grupowej. Jednak emocji w dalszym ciągu było wiele, ponieważ przyjechały najlepsze drużyny z całego świata.

PORADNIK - Jak wybrać Słuchawki ►

 Intel Extreme Masters 2017

Jednak nie samymi zawodami e-sportowymi IEM żyje, bo w tym tygodniu również dla gości otwarte było IEM Expo, gdzie prócz możliwości spotkania Youtuberów, można było odwiedzić rozmaite stoiska producentów sprzętu gamingowego czy zagrać z pozostałymi gośćmi w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Overwatch i wiele innych. 

PORADNIK - Jakie Myszki dla Graczy ►

 Intel Extreme Masters 2017

Na stoiskach organizowane były rozmaite konkursy i quizy, zawody w podane wcześniej tytuły, możliwość pogrania na Oculus Rift czy HTC Vive, można było również zmierzyć się w jedną z gier ze swoim ulubionym Youtuberem czy zmierzyć się w zawodach 1vs1 w CS:GO z zawodnikiem drużyny Kinguin.

Na co Zwrócić Uwagę Przy Wyborze Myszki do CS-a? ►

 Intel Extreme Masters 2017

Z ciekawszych atrakcji na jakie udało nam się natknąć były na zawody układania pamięci Ram na czas by z najlepszym wynikiem je później zdobyć, granie w Fifę na tylnej kanapie samochodu czy jazda kolejką w VR na specjalnym hydraulicznym krześle. Jednak perełką tegorocznego EXPO była zdecydowanie strefa "Katowice Retroraport" gdzie na klasycznych sprzętach można było pograć w retro produkcje. 

 Intel Extreme Masters 2017

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Relacja z Intel Extreme Masters