PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Procesory do streamowania |TOP 3|

Relacja z Intel Extreme Masters

Relacja z Intel Extreme Masters

Jak co roku największe wydarzenie e-sportowe w Polsce miało miejsce w Katowickim spodku. W tym roku Intel Extreme Masters został podzielony na dwa weekendy – pierwszy, skupiony na League of legends oraz drugi, skoncentrowany na Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II, który odwiedziliśmy.

Jak co roku największe wydarzenie e-sportowe w Polsce miało miejsce w Katowickim spodku. W tym roku Intel Extreme Masters został podzielony na dwa weekendy – pierwszy,  skupiony na League of legends oraz drugi, skoncentrowany na Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II, który odwiedziliśmy. 


 Intel Extreme Masters 2017

Po raz kolejny można było zobaczyć najlepsze drużyny e-sportowe, niestety w tym roku na wyższych szczeblach zawodów CS:GO nie spotkaliśmy się z Virtus.pro, które odpadło jeszcze w fazie grupowej. Jednak emocji w dalszym ciągu było wiele, ponieważ przyjechały najlepsze drużyny z całego świata.

 Intel Extreme Masters 2017

Jednak nie samymi zawodami e-sportowymi IEM żyje, bo w tym tygodniu również dla gości otwarte było IEM Expo, gdzie prócz możliwości spotkania Youtuberów, można było odwiedzić rozmaite stoiska producentów sprzętu gamingowego czy zagrać z pozostałymi gośćmi w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Overwatch i wiele innych. 

 Intel Extreme Masters 2017

Na stoiskach organizowane były rozmaite konkursy i quizy, zawody w podane wcześniej tytuły, możliwość pogrania na Oculus Rift czy HTC Vive, można było również zmierzyć się w jedną z gier ze swoim ulubionym Youtuberem czy zmierzyć się w zawodach 1vs1 w CS:GO z zawodnikiem drużyny Kinguin.

 Intel Extreme Masters 2017

Z ciekawszych atrakcji na jakie udało nam się natknąć były na zawody układania pamięci Ram na czas by z najlepszym wynikiem je później zdobyć, granie w Fifę na tylnej kanapie samochodu czy jazda kolejką w VR na specjalnym hydraulicznym krześle. Jednak perełką tegorocznego EXPO była zdecydowanie strefa "Katowice Retroraport" gdzie na klasycznych sprzętach można było pograć w retro produkcje. 

 Intel Extreme Masters 2017

blog comments powered by Disqus
Relacja z Intel Extreme Masters