PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

NAJSZYBSZY INTERNET w Smartfonie! ZTE Gigabit

NAJSZYBSZY INTERNET w Smartfonie! ZTE Gigabit

Technologia teleinformatyczna brnie do przodu! Cały nasz kraj jest już pokryty zasięgiem Internetu LTE. Miejscami, kolejne generacje tej technologii pozwalają na osiąganie przepustowości na poziomie 300Mb/s. Doskonale jednak wiemy, że ta wartość jest nieosiągalna, ze względu na obciążenie sieci. Firma ZTE na targach MWC 2017, zaprezentowała smartfon z technologią 5G! Czym ona się wyróżnia?

Internet Mobilny jeszcze szybszy

Tak jak wspomniałem we wstępie, technologia LTE oferuje do 300Mb/s przepustowości. Technologia 5G, którą ZTE zaprezentowało na podstawie swojego modelu wystawowego, ma pozwalać na transfer z prędkością AŻ 1Gb/s! To ponad 3 razy szybciej niż najszybszy standard technologii LTE!


Zobacz co zaprezentowało Sony na MWC 2017!


Oznacza to realne prędkości liczone w setkach megabitów na sekundę! Dzięki tej technologii internet mobilny mógłby stać się nawet szybszy od wielu łączy stacjonarnych, a dzięki temu zyskałby dodatkowo na płynności.


Sprawdź ceny telefonów ZTE!


Stabilność

Mam obawy co do stabilności tak szybkiego połączenia. ZTE pokazuje jednak uśrednione odczyty z testów technologii 5G, pokazujące że prędkość jest niemalże stała, a wahania są małe.


Niedziałająca Nokia 3310?! Sprawdź!


Smartfon z 5G?

ZTE Gigabit

Niestety ZTE nie zaprezentowało konkretnego smartfona z tą technologią. Został zaprezentowany jedynie koncept, który posłużył jedynie za egzemplarz prezentujący możliwości 5G. Kiedy możemy liczyć na pierwszy konsumencki smartfon z tak szybkim internetem? Pozostaje czekać!Ekspresy do Kawy


Zobacz naszą galerię z MWC 2017:

blog comments powered by Disqus
NAJSZYBSZY INTERNET w Smartfonie! ZTE Gigabit