PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Samsung Prezentuje Najnowszą Gamę Gadżetów "Ubieralnych"!

Samsung Prezentuje Najnowszą Gamę Gadżetów "Ubieralnych"!

Wczoraj omawiana była najnowsza opaska do Xiaomi, zaś dziś porozmawiamy na temat dwóch nowych produktów z tej samej kategorii, które właśnie zdążył zapowiedzieć Koreański gigant, Samsung! Czy Koreańczykom uda się zdobyć większą liczbę zainteresowanych? Na pewno nie będzie łatwo, gdyż Xiaomi ma pewnego rodzaju przewagę, ale spróbować zawsze można!

Temat urządzeń ubieralnych może rozkręcić się na dobre! Producenci idealnie trafili w czas, gdyż powoli rozkręca się sezon ludzi aktywnych ruchowo, co wiąże się z możliwością osiągnięcia nie małego zysku przez korporacje. Najgorsze jest to, że podatni na siłę sugestii klienci, często decydują się na zakup nie będąc w pełni świadom tego co dokładnie kupuje! Na szczęście, dzielna redakcja VideoTesty.pl stoi na straży prawa i spra… znaczy… zobacz zanim kupisz!
ubieralny sprzęt

Zatem, przejdźmy już do sedna naszego tematu i zostawmy biznesowy bełkot na nieco późniejszą porę! ;) Otóż, Samsung zaprezentował na swoim krótkim Evencie w Nowym Jorku dwa produkty, które bez dwóch zdań można zaliczyć jako urządzenia ubieralne. Jest to “sprytna” opaska Gear Fit2 oraz słuchawki bezprzewodowe Gear IconX. Pierwszy z listy jest kontynuacją stworzonej przez Samsunga linii smartband’ów z 2014 roku. Opaska wyróżnia się nieco ciekawszym designem, a przede wszystkim ekranem Super AMOLED(1.5 - cala, 216x432) !

Samsung Prezentuje Najnowszą Gamę Gadżetów "Ubieralnych"

Wg producenta, na pojedynczym ładowaniu nasz gadżet rozstanie się z zew. zasilaniem na 5 dni! Urządzenie ma wbudowany GPS, pulsometr, akcelerometr oraz żyroskop. Gear Fit2 został wyposażony także w funkcję automatycznego rozpoznawania aktywności! Co ciekawego ma dla nas Samsung Gear IconX? Pytanie, co mogą “robić” słuchawki prócz odtwarzania dźwięku? Otóż, mogą do nas mówić! Tak, ów niepozorny gadżet jest w stanie informować nas o naszych postępach w aktualnym treningu! Stoi za tym funkcja zwana “Voice Guide”. Ponadto, słuchawki będziemy mogli sparować ze smartfonem przy pomocy Bluetooth, odsłuchiwać ulubionych utworów muzycznych z wbudowanego odtwarzacza i dokonać synchronizacji z S Health!

Samsung Prezentuje Najnowszą Gamę Gadżetów "Ubieralnych"
Pytanie tylko, czy warto będzie zapłacić tyle ile przyjdzie nam wyłożyć kasy na stół? Producent nie podał dokładnej ceny, ale z pewnością nie będzie ona taka sama lub niższa od Xiaomi Mi Band 2! W przypadku Gear IconX… czy ktoś kupi mówiące słuchawki? ;) Mówiąc serio, to całkiem nieźle się prezentują pod względem możliwości oraz samego designu. Zgodzicie się ze mną? Tak czy inaczej, zapraszam Was do strefy komentarzy, gdzie dzieją się niebotyczne rzeczy! Zapraszam! :)

blog comments powered by Disqus
Samsung Prezentuje Najnowszą Gamę Gadżetów "Ubieralnych"!