PODPOWIEDZI:

ASUS Nagrodzony Wieloma Wyróżnieniami na Targach Computex 2016!

ASUS Nagrodzony Wieloma Wyróżnieniami na Targach Computex 2016!

Na tegorocznych targach w Computex w Taipei, Tajwańczycy zaprezentowali cały szereg nowych i zarazem innowacyjnych rozwiązań technologicznych pod postacią zaawansowanych technologicznie urządzeń. To wszystko nie poszło na marne, gdyż właśnie tam ASUS zebrał aż 16 prestiżowych nagród! Jesteście ciekawi za co otrzymał te wyróżnienia? Zapraszam do lektury!

ASUS już niejednokrotnie pokazał, że potrafi tworzyć naprawdę mocny sprzęt, który spełni najśmielsze oczekiwania wymagających użytkowników. Nie ważne czy jest to tablet, desktop, smartfon czy też klawiatura dla gracza! Wszystko to jest wybitnym osiągnięciem, które warte jest nagrodzenia. Dlatego też, Tajwańczycy zostali pod tym względem wyróżnieni, przyznaniem  im nagród z tytułu Best Choice oraz Computex d&i; (wzornictwo i innowacyjność). W pierwszej kategorii firma zebrała cztery nagrody, zaś w drugiej aż dwanaście! Redakcja VideoTesty.pl wybrała 5 najważniejszych wyróżnień! Sprawdźmy za co!

Best Choice AwardPierwszym z listy nagrodzonych produktów jest oczywiście ASUS ZenBook 3. Jest to prestiżowy laptop najnowszej generacji, cechujący się bezprecedensową wydajnością. Waży zaledwie 910 gramów, zaś we wnętrzu znalazło się miejsce dla procesora Intel i7, 16 GB RAM-u oraz 1 TB dysku SSD! Model ten wyróżnia się ogromnym potencjałem mobilnym, gdyż jego niska waga w połączeniu z ekstremalnie pojemną bateria (do 9 godzin), tworzy idealne rozwiązanie! Nie będę się nadmiernie rozpisywał co do specyfikacji, gdyż z milą chęcią odeślę Was do naszej bazy produktów! Tam znajdziecie obszerniejszą informację na temat tego i pozostałych produktów ASUSA. 

Kolejnym urządzeniem w tej kategorii jest ASUS ZenFone 3 Ultra. Został on bowiem stworzony z myślą o klientach, którzy kupują sprzęt przede wszystkim z myślą o niezwykle wydajnym urządzeniu do odtwarzania różnego rodzaju multimediów. Phablet oferuje nam 6.8 - calowy wyświetlacz Full HD, który pokrywa niemalże cały front urządzenia, co się bardzo chwali! Ta przerośnięta słuchawka oferuje również technologie Tru2Life+ oraz niezwykle dobry aparat główny o rozdzielczości 23 mpix, wraz z technologią ASUS TriTech! Przyznacie, że model ten musi być wręcz nafaszerowany niezwykle mocnymi podzespołami! Jest to ewidentnie najlepszy wybór w tej kategorii.

Computex d&i; AwardWg naszych redakcyjnych ustaleń, na pierwsze miejsce w kategorii przyznawania nagród za wzornictwo i innowacyjność winien dostać ASUS ROG GT51! Jest to desktop o niezrównanej wręcz mocy oraz o niezwykle agresywnej, a zarazem pięknej i unikatowej stylistyce! Już sama obudowa budzi respekt, czemu nie ustępuje potężna specyfikacja tego PC-ta! Bowiem, mieści w nim się niezwykle wydajna jednostka procesora od Intela, i7 - 6700K (szóstej gen.) wraz z rozwiązaniem Turbo Gear! Dzięki temu jesteśmy w stanie z łatwością podkręcić zegary serca naszego komputera. Nie zabrakło również miejsca dla karty graficznej od NVIDIA, GeForce GTX 1080 - wydajniejszej na rynku próżno szukać! Warto wspomnieć, że całość jest chłodzona cieczą.


Co powiesz na gogle rozszerzonej rzeczywistości od Sony? Sprawdź koniecznie tę limitowaną promocję!

Wcale nie gorszym w tej kategorii jest ASUS ZenFone 3! Umożliwia on bowiem, dostęp do najwyższej klasy wzornictwa oraz wydajności dla praktycznie każdego użytkownika ze względu na swoją relatywnie niską cenę! Cechuje się on 5.5 - calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD oraz jasności 500 cd/mkw! Nie zabrakło także miejsca dla szkła 2.5D Corning Gorilla czy też czytnika linii papilarnych! Zamieszczone w modelu rozwiązanie technologiczne ASUS TriTech sprawia, że model staje się jeszcze bardziej oczywistym powodem tegorocznych zakupów! ;)


 

Ostatnim elementem naszej listy jest nader wyjątkowy smartwatch ASUS ZenWatch 2! Jest on przeznaczony dla smartfonów z systemem Android oraz iOS! Zapewni on swojemu właścicielowi przejrzysty oraz wygodny wgląd w informacje o aktywności sportowej! Dokładną personalizację zapewni odpowiednia aplikacja, która ma do wyboru aż 60 różnych tarcz do wyboru! Jeśli to nie wystarczy, zawsze pozostaje skorzystać z FaceDesigner’a, z pomocą którego stworzycie własną unikatową tarczę. Ponadto, zegarek dostępny jest w 18 różnorakich wersjach paska, zatem dla każdego coś dobrego! ;)


Cóż, my dokonaliśmy wyboru spośród całej gamy nagrodzonych produktów ASUS-a. Wg nas, są to najbardziej zasługujące na uwagę elementy, które znalazły się na liście najnowszego asortymentu Tajwańczyków. Solidne wykonanie, niebagatelny design oraz mocna specyfikacja to ich główne cechy. Jednak, co Wy byście dodali do tej listy lub zamienili z produktem z naszej? Jesteśmy niezmiernie ciekawy Waszej opinii w tym temacie! Zatem, zapraszamy Was gorącą do wzięcia udziału w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
ASUS Nagrodzony Wieloma Wyróżnieniami na Targach Computex 2016!