PODPOWIEDZI:

MiTAC Zapowiada Nowe Nawigacje!

MiTAC Zapowiada Nowe Nawigacje!

Tegoroczne wakacje są już na półmetku, jednak niektórzy zaplanowali swój urlop niekoniecznie w tym okresie, bowiem niektórzy wybierają sobie wrzesień z powodu wakacyjnego zatłoczenia. Jeśli już jedziemy gdzieś na wypoczynek, wówczas bardzo często dojeżdżamy do tego miejsca własnym środkiem lokomocji. Aby nieco ułatwić sobie dojazd na wskazane miejsce, warto wyposażyć się w solidną nawigację! Dobrze się składa, ponieważ MiTAC ma pewną propozycję…

Dojechać do celu każdy musi, ale nie każdy z nas poradzi sobie bez nawigacji u boku! To małe i niepozorne urządzenie może nam wyjątkowo ułatwić i umilić pokonywaną przez nas trasę. Zwłaszcza gdy, jest w stanie pokazać nam trasę omijającą korki, wypadki czy nawet fotoradary. To jednak kilka elementów, które maja na swoim wyposażeniu nowe nawigacje od MiTAC. Poznajcie trzy modele: Mio Spirit 8500 LM, Mio Spirit 8670 LM oraz Mio Spirit 8670 LM Truck.

Mio Front

Wszystkie trzy modele cechują się dość dużym ekranem o przekątnej 6.2 - cala i rozdzielczości 800x480 pikseli. Wymiar każdej z nich to: 173,1x105x17,7 mm. Jeżeli chodzi o wagę to wszystkie modele nie przekraczają 275 gramów. Dość jednak tych suchych danych, bowiem najważniejsze są funkcje, które gwarantują te modele! Jedną z najważniejszych dla wielu potencjalnych kupujących będzie dożywotnia gwarancja aktualnych map! Tak, MiTAC podobnie jak Navitel gwarantuje ciągłość aktualizowania map.

Ranking nawigacji GPS

Mio Spirit Zestaw

Chcesz kupić nawigacje Navitel e500? Sprawdź koniecznie tę promocję!

Jeżeli mówimy już o mapach, to warto wspomnieć, że do dyspozycji mamy całą Europę. Jeżeli jednak będziemy potrzebowali przekroczyć granice owej Europy, to możemy dokonać darmowego wypożyczenia map na okres od 3 do 30 dni! Dzięki temu unikniemy dodatkowych kosztów. Jeżeli chodzi o ciekawe funkcjonalności, warto powiedzieć o Smart Routs oraz bezpłatnym TMC. Pierwsza funkcja wpłynie na wyznaczenie odpowiedniej trasy do stylu naszej jazdy, pojazdu jakim się aktualnie poruszamy oraz natężenia ruchu. Dzięki tej funkcji, nawigacja zbiera dane historyczne od innych kierowców. Co więcej, możemy wybrać wariant pokonywanej trasy w stylu: ekonomicznym, szybkim, najkrótszym oraz najłatwiejszym.Mio Nawigacja
 

Druga funkcja wyeliminuje “wpakowanie” się na odcinki dróg, gdzie panuje niezwykle duży korek lub doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nawigacja ustali najbardziej optymalny objazd, co pozwoli na zaoszczędzenie przez nas czasu i... nerwów. Warto jednak pamiętać, że jest ona zarezerwowana jedynie dla modeli Mio Spirit 8670 oraz Mio Spirit 8670 Truck. Zatem, przed zakupem dokładnie zastanówcie się, co jest wam najbardziej potrzebne. Model nawigacji z dopiskiem “truck” może pochwalić się funkcją, która umożliwia odpowiedni dobór trasy do gabarytów naszego pojazdu. Funkcja ta dostępna jest we wszystkich modelach, ale wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Mio Spirit#2

Jak, zdecydowaliście się na któryś z tych nawigacji? Może cena pomoże wam w dokonaniu właściwej decyzji? Dokładnych danych nie ma, ale nawigacje mają kosztować w przedziale cenowym między 649 a 1049 złotych. Ponadto, urządzenia te będą dostępne od września i jedynie w sieci X-com, zatem miejcie to na uwadze! Wyraźcie swoją opinię w komentarzach poniżej materiału. ;)

blog comments powered by Disqus
MiTAC Zapowiada Nowe Nawigacje!