PODPOWIEDZI:

LG V20 - Już oficjalnie Zaprezentowany!

LG V20 - Już oficjalnie Zaprezentowany!

Dzisiaj mija ostatni dzień targów w Berlinie, a nam przyszło oficjalnie zapoznać się z naszpikowanym mocnymi podzespołami model LG V20! Jest to następca bardzo udanego smartfonu od LG, który pod pewnymi względami wyprzedza gamę modeli z rodziny “G”. Zatem, poznajmy nową V-kę!

Zarówno pierwszy model z tego segmentu jak i drugi, całkowicie odbiegają od stylistyki smartfonów LG. Widać, że mamy tutaj do czynienia z czymś bardziej wyjątkowym i ekskluzywnym, co ma wzbudzać podziw, zainteresowanie, ale również nutkę zaintrygowania. Dzisiaj prezentowana słuchawka jest jeszcze bardziej wyjątkowa, bowiem wyróżnia się elementami, których nie sposób odnaleźć zarówno wśród urządzeń LG, jak i produktów konkurencji.

Chcesz kupić podobnego smartfona? Koniecznie sprawdź tę ofertę!

LG V20 #1
 

Z czym mamy do czynienia? Na froncie znajdziemy aż dwie matryce! Pierwszą jest ekran główny, który zajmuje powierzchnię 5.7 - cala, zaś jego rozdzielczość wynosi 1440x2560 pikseli. Drugi ekran ma 2.1 - cala oraz rozdzielczość 160x1040 pikseli. Po co nam ów dodatkowy ekrany? Otóż, na tym niewielkim ekranie pomieścić mają się wszelkie powiadomienia oraz skróty do podręcznych aplikacji. Niby drobna rzecz, a może być niezwykle użyteczna! Cóż, podobno niewielkie rzeczy cieszą najbardziej… podobno...


LG V20 #2

Jednakże, nie tylko ekran w tym smartfonie jest podwójny, bowiem producent umieścił w tej słuchawce też dwa obiektywy aparatu fotograficznego: szerokokątny o ogniskowej f/2.4 i rozdzielczości 8 mpix, a także standardowy o ogniskowej f/1.9 i rozdzielczości 16 mpix. Ponadto, słuchawka może pochwalić się procesorem Snapdragonem 820 i grafikę Adreno 530. Całość jest wspierana przez 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci UFS. Jeżeli tego byłoby mało, wówczas możemy powiększyć pamięć wewnętrzną do aż 2 TB przy pomocy karty microSD. Nie zabrakło miejsca dla akumulatorka o pojemności 3200 mAh, czytnika linii papilarnych. USB typu C, NFC, Bluetooth 4.2 oraz WiFi.

LG V20 #3Ważną rzeczą jest to, że smartfon prosto z pudełka otrzyma Androida w wersji 7.0 Nougat, co z pewnością pozytywnie wpłynie na jego odbiór wśród potencjalnych klientów. Jaka jest cena tego niezwykłego smartfonu? Producent postanowił jej nie podawać. Przyjdzie nam nieco dłużej poczekać na wstępną cenę tej słuchawki. Czuję, że lekką ręką przyjdzie wydać 3 tys. złotych… może się mylę, a jeśli tak to mnie poprawcie! Tym czasem, zapraszam Was serdecznie do komentowania oraz wskoczenia na nasze forum! Co myślicie o tym modelu? Chcielibyście go kupić? Może potrzebujecie jakiejś drobnej rady? Zapraszam. ;)

blog comments powered by Disqus
LG V20 - Już oficjalnie Zaprezentowany!