PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Rodzina Monitorów Dla Graczy Iiyama G-MASTER Powiększa Się o Black Hawk

Rodzina Monitorów Dla Graczy Iiyama G-MASTER Powiększa Się o Black Hawk

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, poinformowała o debiucie kolejnego gamingowego monitora z serii G-MASTER. GE2288HS-B1 poszerza linię Black Hawk i jest skierowany do graczy poszukujących ekranu o dobrej specyfikacji w rozsądnej cenie.

GE2288HS-B1 to 22 calowy monitor wyposażony w technologie, dzięki którym gracz może w pełni zapanować nad przebiegiem rozgrywki, bez irytującego smużenia obrazu czy niskiego kontrastu. 1 ms czas reakcji zapewnia wyjątkową płynność i szybkość wyświetlania, a funkcja Black Tuner pozwala na kontrolę poziomu jasności i głębi czerni, dzięki czemu postrzeganie zacienionych miejsc staje się bardziej komfortowe.

Dowiedz się więcej o GE2288HS-B1!

Podobnie jak w przypadku innych monitorów iiyama nie zapomniano również o trosce o zdrowie oczu. Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming), zaś funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

GE2288HS-B1 jest kompatybilny z technologią AMD FreeSync, która eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. 

Szukasz innych monitorów dla graczy?

Sugerowana cena detaliczna brutto to: 599 PLN

blog comments powered by Disqus
Rodzina Monitorów Dla Graczy Iiyama G-MASTER Powiększa Się o Black Hawk