PODPOWIEDZI:

Dron Pomaga Szwajcarom Przygotować Się Do Meczu z Polską!

Dron Pomaga Szwajcarom Przygotować Się Do Meczu z Polską!

Już w tę sobotę Szwajcarzy zmierzą się z Polską. Dla nas to ważne spotkanie, pierwszy raz od dawna opuściliśmy grupę i zmierzymy się w walce o przejście do ćwierćfinałów. Jesteście ciekawi jak szwajcarska reprezentacja przygotowuje się do tego meczu?

Przede wszystkim to ciężki trening na kondycją oraz opracowywanie taktyki. Szwajcarzy używają nowych technologii. Każdy ich mecz treningowy nagrywa dron FotoKite Pro, który filmuje mecze i treningi z powietrza. Następnie materiał poddawany jest analizie przez dedykowane oprogramowanie i czujne oko trenera.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Nie mamy takiego drona u siebie, ale wiemy kto go ma. Dzięki niemu sami mogliśmy zobaczyć jak to wygląda w praktyce: – Obecnie dysponujemy systemem FotoKite Pro w Poznaniu i moglibyśmy wykonać materiał filmowy z powietrza na boisku piłkarskim zdradzając tajemnicę przygotowań reprezentacji Szwajcarii – zdradził nam Bartosz Galica z projektu DRONOKO, którego celem jest wdrażanie bezpiecznej platformy wykorzystującej bezzałogowe statki powietrzne.


Też chce kupić drona?


Warto dodać, że FotoKite Pro wykorzystywany jest także przez reporterów CNN, National Geographic czy BBC do filowania wydarzeń w mieście i tam gdzie są problemy z sygnałem GPS.


To co wyróżnia tego drona to to, że FotoKite Pro na uwięzi może latać w mieście bez pozwoleń. Zastosowanie technologii tzw. „miękkich śmigieł” zapewnia bezpieczeństwo ludzi i mieniu. Można nim realizować reportaże filmowe i zdjęcia z powietrza w rozdzielczości Full HD. Podczas uruchamiania FotoKite Pro nie jest wymagane uzyskanie sygnału GPS czy połączenia radiowego. Dron może utrzymywać się w powietrzu nawet do 10 godzin.

Drona można już kupić w dobrej cenie!

blog comments powered by Disqus
Dron Pomaga Szwajcarom Przygotować Się Do Meczu z Polską!