PODPOWIEDZI:

Aplikacja 6-ty Zmysł Pomoże Oszczędzić Czas i Pieniądze

Aplikacja 6-ty Zmysł Pomoże Oszczędzić Czas i Pieniądze

Wszyscy wiemy ile czasu kosztuje nas zmywanie naczyń i pranie. Nawet posiadając w pełni zautomatyzowane urządzenia, wciąż tracimy –tym razem pieniądze. Dlatego coraz częściej sięgamy po nowe technologie, które są bezpieczne dla środowiska oraz naszego portfela. Firma Whirlpool ma rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych rodzin. To aplikacja 6-ty Zmysł Live.

Niespełna rok temu do sprzedaży weszły nowoczesne urządzenia Whirpool, była to pralka SupremeCare oraz zmywarka PowerDry. Ich wyjątkowość polegała na tym, że urządzenia pozwalały na połączenie ich z internetem. Dzięki temu za pomocą tabletu, komputera czy smartfona, mogliśmy dowolnie sterować ich pracą. Nie da się ukryć, że to rozwiązanie, które znacznie ułatwiało życie.

Korzystnie z dobrodziejstw technologicznych ma swoje plusy i minusy. Do minusów można zaliczyć na pewno rachunki za prąd. Nie wszyscy wiedzą, że na koszty związane z eksploatacją urządzeń gospodarstwa domowego ma wiele czynników. W tym są oczywiście programy działania. Na przykład ustawiając pralkę na 40 stopni Celsjusza, możemy zaoszczędzić nawet do 40 procent energii w porównaniu z trybem na 60 stopni.

Aby zaoszczędzić, firma Whirlool prezentuje aplikację 6-ty Zmysł Live, która pomoże nam w wyborze właściwego programu oraz umożliwi sterowanie wszystkimi urządzeniami na odległość, łącząc się z nimi przesz internet. Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu, od teraz możemy włączyć lub wyłączyć pralkę czy zmywarkę z dowolnego miejsca i o każdym czasie. W porównywarce zmywarek znajdziecie sporo urządzeń z tym rozwiązaniem.

nowa aplikacja
Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy ja poprać ze strony producenta i zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS. Dlaczego warto? Korzystając z niej, dowiemy się, jak dużo prądu lub wody zużyje urządzenie podczas pracy na danym programie, jeszcze zanim go uruchomimy. Aplikacja działa nawet po włączeniu urządzenia. Funkcja EcoMonitor zda nam relację z pracy urządzenia, pokaże ile prądu zużywa i ewentualnie podpowie co zrobić, aby jeszcze oszczędzić. Jeśli więc wyświetlone na ekranie liczby wydadzą nam się zbyt wysokie, możemy zmienić wybrane funkcje lub odłożyć czas startu na inna porę. Takie udogodnienia cechują zwykle najlepsze zmywarki z rankingów.

– Dzięki aplikacji ludzie widzą, jak mogą zmniejszyć zużycie wody czy energii i oszczędzić własne pieniądze – mówi Marco Signa, Connectivity Strategy Senior Manager w Whirlpool EMEA. Jak to zrobić? Okazuje się, że wystarczy włączać urządzenia o określonych porach, kiedy opłaty za prąd są najniższe.

Aplikacja pozwala też użytkownikom odkryć funkcje, których wcześniej nie znali. Sprawia, że obowiązki domowe stają się łatwiejsze i dostarczają więcej przyjemności.

blog comments powered by Disqus
Aplikacja 6-ty Zmysł Pomoże Oszczędzić Czas i Pieniądze