PODPOWIEDZI:

Rewolucja Telewizorów? Relacja z Zamkniętej Prezentacji LG

Rewolucja Telewizorów? Relacja z Zamkniętej Prezentacji LG

Wczoraj (30 czerwca 2016 roku) w Warszawie odbyła się zamknięta premierowa prezentacja nowych telewizorów LG OLED TV 4K. Postanowiliśmy sprawdzić, czym nowe modele od LG się wyróżniają. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Konkurencja na rynku telewizorów 4K jest ogromna. Nic więc dziwnego, że czołowi producenci mocno pracują nad innowacyjnymi technologiami, które będą wizytówką ich urządzeń.

Wczorajszego dnia - 30 czerwca 2016 roku - mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zamkniętej prezentacji nowych telewizorów z serii LG OLED TV 4K.

Zachwycał nas oczywiście szczegółowy obraz 4K, ale prawdziwą bombą okazała się technologia odpowiadająca za ukazywanie czerni. Ekran nie generuje bowiem żadnej poświaty - będąc w ciemnym pomieszczeniu można odnieść wrażenie, że czarny kolor ekranu zlewa się z otoczeniem.

Omawiana technologia jest dopracowana do tego stopnia, że podobno sama NASA udostępnia koreańskiemu gigantowi nagrania z przestrzeni kosmicznej, twierdząc przy tym, że telewizory LG idealnie oddają czerń.

Rankingi najlepszych telewizorów!

To nie koniec zalet telewizorów LG OLED TV 4K. Mamy tu bowiem technologie Dolby Vision czy HDR. Zwiększa to szczegółowość obrazu i dopasowuje go do toczącej się w danej chwili akcji w oglądamy filmie czy serialu.

Dużym zaskoczeniem jest także żywotność tych modeli. Producent twierdzi, że telewizor z najnowszej serii przy 8h pracy dziennie wytrzyma aż 30 lat!

A jak właściwie cała prezentacja wypadła pod względem organizacyjnym? Trzeba przyznać, że bardzo profesjonalnie. Dobre jedzenie czy piękne hostessy to jedno, ale wrażenie robiła także gra świateł, piękny taniec w pokazie artystycznym, wizyta samego prezesa LG czy znakomite wykorzystanie czerni pomieszczenia.

blog comments powered by Disqus
Rewolucja Telewizorów? Relacja z Zamkniętej Prezentacji LG