PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Thomson ROC3506 - Klawiatura do Smart TV

Thomson ROC3506 - Klawiatura do Smart TV

Jeżeli posiadacie nowoczesny telewizor Smart TV i potrzebujecie do niego kompaktowej klawiatury, to zainteresujecie się modelem Thomson ROC3506. Poniżej więcej informacji na temat tego sprzętu.

Thomson ROC3506 to nietuzinkowa klawiatura dedykowana nowoczesnym telewizorom Smart TV. Tak naprawdę, jest to jednak kilka urządzeń w jednym.

Thomson ROC3506 oprócz bycia klawiaturą obsługującą platformę Smart TV, może również pełnić rolę uniwersalnego pilota telewizyjnego, pilota do dekodera TV, a także klawiatury komputerowej.

Thomson ROC3506

Jak widać, model ten może mieć bardzo szerokie zastosowanie, ale najbardziej ułatwi nam życie np. przy korzystaniu z wyszukiwarki internetowej z poziomu naszego Smart TV. Wpisywanie długiego hasła czy adresu www przy pomocy zwykłego pilota jest przecież bardzo niewygodne i uciążliwe.

Warto zaznaczyć, że Thomson ROC3506 oprócz klasycznego układu QWERTY oferuje również klikalny touchpad. Atutem są także dodatkowe przyciski, które mogą być przypisane do różnych funkcji - np. włączanie/wyłączanie, zmianę kanałów i głośności.

Thomson ROC3506

Omawiana klawiatura pojawi się dla marek telewizorów Samsung, LG, SONY, Panasonic i Philips w czwartym kwartale br w cenie około 60 Euro. 

blog comments powered by Disqus
Thomson ROC3506 - Klawiatura do Smart TV