PODPOWIEDZI:

Rumuński Smartfon Zawojuje Rynek?

Rumuński Smartfon Zawojuje Rynek?

Zapewne niewiele wiecie na temat tego producenta gadżetów mobilnych, ale wiedzcie jedno! Ma on na swoim kilka “rodzynków”, którym warto się bliżej przyjrzeć, a jednym z nich jest omawiany dziś model Allview P8 eMagic! Niech nie zwodzi Was fraza “P8”, bowiem niewiele ma to wspólnego z pewnym Chińskim producentem! Mimo wszystko, serdecznie zapraszam do lektury!

Z biegiem lat okazuje się, że coraz większe szanse na zawojowanie rynkiem nie mają obecnie najwięksi gracze tacy jak Samsung czy Apple! Okazuje się, że tak malutcy (przedtem) producenci tacy jak chociażby Xiaomi, mogą zabłysnąć na rynku wyjątkowymi produktami, które są w stanie wznieść firmę na szczyt branży i zawalczyć o miliony (nie bójmy się tego określić) portfelów na globie! Za przykład może posłużyć także Huawei, któremu nie wszyscy dobrze wróżyli, a dziś piastuje w pełni zasłużone trzecie miejsce jeśli chodzi o posiadanie wpływów na rynku!


Zapraszamy na przedpremierowe wrażenia redakcji VideoTesty.pl z prezentacji Sony PlayStation VR!

Kto wie, może do tego grona zaliczy się także Rumuńska firma - Allview, która właśnie zdołała wprowadzić na nasz rodzimy rynek model o nazwie Allview P8 eMagic. Nie jest to byle jaki smartfon, ponieważ został on wyposażony w niezwykle ciekawą funkcjonalność, która może zainteresować wielu z Was! Co to dokładnie jest? Cóż, można powiedzieć, że… przeniesie nas ona w świat magii…. ale do rzeczy! Chodzi tutaj o zastosowanie funkcji Magic Touch! Powoduje ona wyświetlanie się podręcznego panelu z boku ekranu.


 

Co powiesz na obniżoną cenę wybitnie zaawansowanych gogli VR od Sony?

W tymże menu, zawiera się bodaj 15 różnorakich skrótów do aplikacji. Teraz zapewne powiecie, że co w tym oryginalnego? Już śpieszę z wyjaśnieniem! Otóż, owe skróty reagują na sposób naszego nacisku! System ten działa jak w przypadku 3D Touch, który znacie z urządzeni Apple’a oraz paru Chińskich producentów. Jeżeli dłużej przydusimy daną ikonkę, wówczas pojawią się najczęściej używane opcje danego programu. Szybkie naciśnięcie spowoduje uruchomienie danej appki. Belkę możemy ustawić z lewej bądź z prawej strony. Wybór należy do nas.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Co jednak można powiedzieć o samej specyfikacji? Model ten został wyposażony w matrycę ekranu o rozmiarze 5.5 cala przy zachowaniu rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia stał się procesor Cortex A53 o taktowaniu 1.3 GHz, wspomagany przez Mali T720, 2 GB RAM-u oraz 16 GB ROM-u. Słuchawka dysponuje podwójnym slotem na kartę SIM, aparaty 13 oraz 5 mpix, akumulator o pojemności 4000 mAh oraz system Android 6.0 Marshmallow. Nie zabrakło także miejsca dla modułu LTE, Bluetooth oraz GPS. Zainteresowani? Smartfon będzie dostępny od 8 -ego sierpnia w cenie 749 złotych! Niezwykle nie wiele jak na taki “rodzynek”, nieprawdaż? Powiedzcie nam co o nim myślicie w komentarzach!

blog comments powered by Disqus
Rumuński Smartfon Zawojuje Rynek?