PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
LG G7 ThinQ vs Xiaomi Mi Mix 2S

Telewizory LG INFINIA zdobyły nagrodę Red Dot Design

Telewizory LG INFINIA zdobyły nagrodę Red Dot Design

Jury konkursu Red Dot Design Award doceniło styl najnowszych telewizorów LG z serii INFINIA, przyznając modelom LG LX9500 oraz LE7500 jedne z najwyższych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Od momentu premiery na targach CES w Las Vegas w styczniu tego roku modele LG LX9500 oraz LG LE7500 zaskakują nie tylko możliwościami technicznymi, robią także wrażenie swoim nowoczesnym, ekskluzywnym wyglądem.

LG RED Dot

Ekrany telewizorów stworzonych zgodnie z koncepcją Borderles Design otaczają jedynie zminimalizowane ramki, co potęguje nie tylko wrażenia wizualne, ale również sprawia, że nowe modele LG świetnie komponują się z nowoczesną aranżacją przestrzeni.

LG Red Dot 2

LG LX9500 to pierwszy na świecie telewizor 3D wykorzystujący technologię Full LED. Jego ekran, zamknięty w lekkiej, smukłej obudowie o grubości zaledwie 22,3mm, zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas oglądania obrazów trójwymiarowych.

W połączeniu z aktywnymi okularami migawkowymi LG LX9500 sprawi, że akcja na ekranie telewizora pochłonie widza bez reszty.

LG LX9500 będzie dostępny na polskim rynku w II kwartale 2010 r.

blog comments powered by Disqus
Telewizory LG INFINIA zdobyły nagrodę Red Dot Design
Autor: Jacek Furtak