PODPOWIEDZI:

Telewizory LG INFINIA zdobyły nagrodę Red Dot Design

Telewizory LG INFINIA zdobyły nagrodę Red Dot Design

Jury konkursu Red Dot Design Award doceniło styl najnowszych telewizorów LG z serii INFINIA, przyznając modelom LG LX9500 oraz LE7500 jedne z najwyższych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Od momentu premiery na targach CES w Las Vegas w styczniu tego roku modele LG LX9500 oraz LG LE7500 zaskakują nie tylko możliwościami technicznymi, robią także wrażenie swoim nowoczesnym, ekskluzywnym wyglądem.

LG RED Dot

Ekrany telewizorów stworzonych zgodnie z koncepcją Borderles Design otaczają jedynie zminimalizowane ramki, co potęguje nie tylko wrażenia wizualne, ale również sprawia, że nowe modele LG świetnie komponują się z nowoczesną aranżacją przestrzeni.

LG Red Dot 2

LG LX9500 to pierwszy na świecie telewizor 3D wykorzystujący technologię Full LED. Jego ekran, zamknięty w lekkiej, smukłej obudowie o grubości zaledwie 22,3mm, zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas oglądania obrazów trójwymiarowych.

W połączeniu z aktywnymi okularami migawkowymi LG LX9500 sprawi, że akcja na ekranie telewizora pochłonie widza bez reszty.

LG LX9500 będzie dostępny na polskim rynku w II kwartale 2010 r.

blog comments powered by Disqus
Telewizory LG INFINIA zdobyły nagrodę Red Dot Design