PODPOWIEDZI:

Ultra HD 4K w japońskim wydaniu - nowa seria telewizorów od Toshiby

Ultra HD 4K w japońskim wydaniu - nowa seria telewizorów od Toshiby

Japońska firma Toshiba idzie z duchem czasu i zamierza wprowadzić na rynek serię telewizorów Ultra HD 4K. Urządzenia Toshiby z serii L9 mają zapewniać zdumiewającą jakość obrazu oraz sporą funkcjonalność. Dowiedzcie się więcej o tej technologii i telewizorach z naszego newsa.

Zastosowanie technologii Ultra HD zapewnia rozdzielczość wynoszącą aż 3840 x 2160 pikseli. Jest to wyraźniej więcej niż wszechobecne Full HD. Owy standard obrazu zaczęły stosować jako pierwsze telewizje publiczne w Japonii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Dziś sporo firm zaczyna wprowadzać na rynek telewizory Ultra HD 4K. Jest wśród nich również japońska Toshiba z serią L9.

Toshiba z serii L9 to telewizory, które mają zapewnić oszałamiającą jakość obrazu. Zauważymy na nich każdy szczegół oraz detal. Mogą to być kluczowe urządzenia w ekskluzywnym, nowoczesnym kinie domowym. Oprócz świetnej jakości obrazu, będą one również bardzo eleganckie oraz smukłe.

Warto dodać, że telewizory te nie muszą przydać się tylko podczas oglądania filmów. Sprawdzą się też przy wyświetlaniu zdjęć. Podłączając aparat do telewizora Toshiba serii L9 możemy zapewnić sobie pokaz slajdów na najwyższym światowym poziomie. Bardzo się przyda to podczas rodzinnych spotkań i wspólnego oglądania zdjęć.

Toshiba_L9

Kolejnym zastosowaniem telewizorów L9 od Toshiby jest praca. Graficy komputerowi, analitycy finansowi czy osoby zajmujące się montowaniem filmów przekształcą najnowsze urządzenia Toshiby w efektywne narzędzie pracy. Dzięki rozdzielczości Ultra HD możemy wyświetlić więcej aktywnych komórek w programie Excel, otworzyć większą liczbę ścieżek podczas tworzenia plików video czy wyświetlić więcej szczegółów podczas projektowania grafiki lub edycji zdjęć. Są to bardzo przydatne cechy nowych telewizorów.

Nie można zapominać o grach komputerowych. Wystarczy tylko sobie wyobrazić jak będą się na nich prezentować najnowsze produkcje, jak np. Battlefield 4. Jakość 4K na pewno spotęguje wrażenia płynące z gry.

blog comments powered by Disqus
Ultra HD 4K w japońskim wydaniu - nowa seria telewizorów od Toshiby