PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Nowe technologie w Pralkach, które Cię zaskoczą!

Czy to Ptak? Czy to Samolot? Nie, to Nowy Samsung GALAXY S8!

Czy to Ptak? Czy to Samolot? Nie, to Nowy Samsung GALAXY S8!

Znaki na ziemi i na niebie mówią, że właśnie do sieci wyciekło najprawdopodobniej pierwsze zdjęcie najnowszej "galaktyki" od Samsunga! Dzięki uprzejmości jednego z najbardziej znanych "dostawców" przecieków, możemy bliżej przyjrzeć się nowemu dziecku tego koreańskiego giganta!

W internecie aż zawrzało od nowego wycieku informacji odnośnie kolejnej flagowej maszyny Samsunga. Do premiery pozostało coraz mniej czasu, ale wciąż jesteśmy głodni informacji, niczym hiena wyczekująca łatwej zdobyczy w postaci gnu... Mimo wszystko przejdźmy do konkretów, bo zapewne po to tutaj się pojawiliście! Co chcecie wiedzieć? Ekran? Tak, ekran będzie dosyć sporych rozmiarów, ale sami zerknijcie na jeszcze ciepłą fotkę...


Nie wiesz co kupić swojej kobiecie?
Nasz jeszcze gorący poradnik Ci w tym pomoże!


pierwsza fotka galaxy s8

Przyznacie, że robi to pozytywne wrażenie? Ekran wypełnia niemal w całości przednią ściankę urządzenia, co jest niezmiernie satysfakcjonujące, czyż nie? Potwierdza się wcześniejsza informacja o braku przycisków fizycznych w postaci "home button" i dotykowych przycisków nawigacyjnych. Samsung najwyraźniej postanowił całkowicie zerwać z tradycją. Trochę szkoda, bo był to charakterystyczny element Koreańskich słuchawek, ale... czas idzie do przodu i warto pozwolić sobie na pewne zmiany, który są potrzebne! Co jeszcze możemy powiedzieć o nowym Galaxy S8?


Zastanawiasz się nad zakupem taniego smartfona? Co powiesz na ten wyjątkowy model od Xiaomi!


s8 pozuje do zdjeć

Samsung będziesprzedawał swojego flagowca w dwóch wariantach. Dostępna będzie wersja z matrycą o rozmiarze 5.8 - cala i 6.2 - cala. Obie będą stworzone w oparciu o rozwiązanie znane nam bliżej w modelach z dopiskiem "Edge". Jest to definitywne przekreślenie standardowych ekranów z poprzednich słuchawek. Bardziej niż pewne jest to, że ekrany te, to nowoczesne OLED-y, które to charakteryzują się niezwykle precyzyjnym odwzorowaniem barw, znacznie większą jasnością w porównaniu do LCD oraz bogatszym kontrastem w porównaniu do innych typów ekranu.

w oczekiwaniu na s8


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

 

Czy wiadomo coś jeszcze? Cóż, pewnie nie zaskoczy Was fakt, że nowy model z segmentu premium będzie wyposażony w najnowszą jednostkę procesora od Qualcomm'a? Tak, sercem tego technologicznego "potworka" będzie jeszcze niedostępny Snapdragon 835! Co więcej, model ten będzie czasowo niedostępny dla innych producentów urządzeń mobilnych, gdyż Samsung wykupił sobie czasową wyłączność na tę jednostkę! Taki ruch z pewnością pozwoli Koreańczykom na bicie rekordów w testach "sprawnościowych" dostępnych smartfonów. Do czasu, kiedy konkurencja nie wypuście czegoś znacznie lepszego.. Zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz byście pozostawili po sobie łapkę w górę! ;) 

blog comments powered by Disqus
Czy to Ptak? Czy to Samolot? Nie, to Nowy Samsung GALAXY S8!