PODPOWIEDZI:

Lenovo Y Gaming Keyboard - Prawdziwa Gratka dla Gracza!

Lenovo Y Gaming Keyboard - Prawdziwa Gratka dla Gracza!

Podczas dokonywania wyboru konkretnego sprzętu do grania, nierzadko większą uwagę przykładamy do zakupu lepszej myszki. Owszem, jest ona bardzo istotnym elementem każdego zestawu, ale nie można również zapomnieć o równie istotnej klawiaturze! Na rynku wybór jest duży, ale często brak konkretnego modelu. Być może, ten nowiutki model od Lenovo przypadnie Wam do gustu!

Ograć jakiś tytuł na poczciwym blaszaku praktycznie każdy z nas lubi. Do tego bardzo często przydaje się predefiniowany sprzęt, który pozwala na znacznie więcej, niżeli klasyczny zestaw. Większa czułość, zwiększona precyzja czy opóźnienia w sygnale, to najważniejsze cechy każdej klawiatury i myszki gamingowej. Do tego dochodzi także wygoda obsługi oraz rzecz jasna design, bez którego nie obejdzie się zapalony gracz! Jeśli obecnie szukacie solidnego modelu godnego polecenia, może rzućcie swym łaskawym okiem na najnowszy produkt Lenovo?


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek 

Chińczycy już niejednokrotnie pokazali, że potrafią tworzyć sprzęt dla graczy. Specjalnie dedykowany sprzęt pod postacią komputerów PC, laptopów czy też akcesoriów komputerowych udowadniają, że Lenovo ewidentnie zna się na rzeczy! Dlatego też, warto im zaufać i sprawdzić co interesującego oferuje model klawiatury gamingowej, Lenovo Y Gaming Keyboard! Klawiatura jest mechaniczna i stworzona została w głównej mierze dla wymagających amatorów, ale również samych profesjonalistów!

Gogle Wirtualnej Rzeczywistości Cię interesują? Spójrz na to!

Jak każda klawiatura mechaniczna, modele ten został wyposażony w osobne przełączniki (Kailh Red Shaft), które odpowiadają za pracę każdego przycisku na modelu Lenovo Y Gaming Keyboard. Nie to za sobą zwiększenie wydajności oraz wytrzymałości klawiatury, która znacząco przewyższa tańsze “membranówki”! Wg producenta, każdy z osobna wytrzyma co najmniej 50 mln kliknięć! Próżno szukać tak wytrzymałej konstrukcji wśród klasycznych klawiatur!

Co jeszcze ma do zaoferowania ów model? Zapewne spodobają wam się w pełni konfigurowalne klawisze dodatkowe, których jest aż 6 sztuk! Dzięki specjalnej aplikacji, w prosty sposób możemy odpowiednio zaprogramować każdy klawisz z osobna. Nie zabrakło także miejsca dla blokady przycisku Windows!  Ponadto, klawiatura oferuje wygodną podpórkę pod nadgarstki, aby po wielogodzinnej sesji nie doznaliśmy potencjalnej kontuzji!

Interesujesz się nowoczesną technologią użytkową? Koniecznie spójrz na to urządzenie!

Co jednak można powiedzieć na temat owej klawiatury? Producent umieścił port USB, dzięki któremu z łatwością podłączymy chociażby myszkę! Czy jesteście zainteresowanie tą solidną propozycją od Lenovo? Klawiatura wzbudza Wasze zainteresowanie? Jeśli tak, to wiedzcie, że sugerowana cena tego modelu wynosi… 499 złotych! Nie jest to mało, ale za taki egzemplarz warto zapłacić nieco więcej, czyż nie? Wypowiedzcie się na ten temat w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
Lenovo Y Gaming Keyboard - Prawdziwa Gratka dla Gracza!