PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

NVIDIA Przygotowała Prezenty dla Graczy!

NVIDIA Przygotowała Prezenty dla Graczy!

Firma Nvidia to prężnie i przede wszystkim dynamicznie rozwijająca się firma. Świetnym tego przykładem są najnowsze układy GeForce, które mają zaimplementowaną technologię Pascal! Dzisiaj powiemy nieco o niej, ale przede wszystkim o dwóch nowych elementach, które zostały przygotowane przez giganta zza oceanu! Zapraszam do lektury!

Ten Amerykański gigant graficzny, z pewnością szykował się długo do tego momentu, w którym postanowił nam zaprezentować dwa bardzo interesujące elementy! Nie chodzi tu jednak o prezenty pod choinkę czy też te urodzinowe, a o rzeczy, które umilą nam pracę z najnowszymi kartami z rodziny GeForce! Dotyczy się to jedynie modeli wyposażonych w technologię Pascal, zatem posiadacze nieco starszych układów będą zmuszeni obejść się smakiem. Przejdźmy jednak do rzeczy!


Chcesz wiedzieć co to jest Pokemon GO i jak to pobrać? Koniecznie rzuć okiem na to!

Owych, tzw. “prezentów” jest dokładnie dwa. Pierwszy z nich to nic innego jak oprogramowanie w postaci aplikacji zwanej “Ansel”. Jak ja zdobyć? Wystarczy pobrać najnowszą paczkę sterowników do naszej karty i gotowe! Od tej chwili możemy się cieszyć aplikacja, która w gruncie rzeczy umożliwi nam robienie nieco bardziej zaawansowanych zrzutów ekranu w grach! Od tej chwili, screeny robione w grze będą bardziej przypominały naturalne zdjęcie. Dlaczego? Powodem tego jest umożliwienie nam robienie screena pod różnym kątem, różnej rozdzielczości, ale także innego formatu! Aplikacja wykorzystuje przede wszystkim filtr przetwarzania końcowego oraz przechwytywanie obrazu HDR.


Podoba Ci się technologia VR? Odkryj tę propozycję od znanego japońskiego giganta!

Owa “aplikacja” jest zaimplementowana w Game Ready Driver i nie jest obsługiwana przez wszystkie gry! Bowiem, każda gra musi mieć odpowiednią modyfikację, która umożliwi nam wykonywanie tej czynności. Na liście gier znajduje się Mirrors Edge: Catalyst, a dołączą do tego grona Wiedźmin 3, Frontnite, Paragon, Unreal Tournament, Obduction, The Witness of Thekla, LowBreakers, Tom Clancy’s The Division oraz No Man’s Sky! Zapowiada się nader ciekawie, nieprawdaż? Zatem, idźmy o krok dalej!


Ekspresy do KawyDrugą propozycją Nvidia jest nietypowa gra NVIDIA VR Funhouse, która właśnie jest dostępna na platformie Steam! Gra ma być istnym benchmarkiem, który ukaże nam możliwości jakie daje nam wirtualna technologia. Dzięki tej grze, twórcy udowadniają jak wiele można wyciągnąć z obecnego sprzętu! Gra ukazuje nietypowe jak dotąd zastosowanie fizyki, które jest niezwykle precyzyjnie odwzorowane, co wspomagane jest przez NVIDIA PhysX, NVIDIA HairWorks, NVIDIA Flow, NVIDIA FleX oraz NVIDIA Destruction! Pomyśleć, że to wszystko jest kompletnie darmowe! Zainteresowani? Co o tym sądzicie, bo ja osobiście zacznę rozważać zakupu nowego modelu GeForce z rodziny GTX 10XX? Piszcie w komentarzach poniżej materiału! ;)

blog comments powered by Disqus
NVIDIA Przygotowała Prezenty dla Graczy!