PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Mocny Sprzęt od myPhone’a Trafia do Przedsprzedaży!

Mocny Sprzęt od myPhone’a Trafia do Przedsprzedaży!

Przedstawiona powyżej firma, to znany nam nasz rodzimy producent smartfonów. Jest on raczej kojarzony ze słuchawkami o wątpliwej jakości, które często trafiają do sprzedaży promocyjnej w sieci marketów Biedronka. Jednakże, prócz typowych “budżetowców”, czasem trafi się przysłowiowy rodzynek jak ten, który dzisiaj pragnę wam zaprezentować. Zapraszam!

Na rynku znajduje się kilka całkiem znanych nam marek, których nie do końca jesteśmy świadomi, jakoby miałyby być “nasze”. Tacy producenci jak Kiano czy Krüger&Matz; to nasze rodzime firmy, które mogą pochwalić się nader pozytywnymi wynikami zarówno w sprzedaży, jaki i odbiorze produktów przez rynek! Wracając jednak do samego myPhone’a. Dalej kojarzy się wam jedynie z tanich pseudo smartfonów za kilka stów w Biedronce? Zatem, musicie koniecznie zobaczyć model, którego niebawem trafi do sprzedaży!


Telewizory TANIEJ w Media Expert


myPhone XPRO
 

Chcesz kupić dobrą, ale w rozsądnej cenie myszkę? Sprawdź recenzję tego gryzonia!

Co to za smartfon? Jest to model myPhone X PRO. Zapewne stwierdzicie na wstępie, że jest on taki “pro” jak Chińskie podróbki iPhone’a, ale zaczekajcie z osądem! Bowiem, ta słuchawka może pochwalić się ponad przeciętną specyfikacją opiewającą chociażby w serce całego układu, czyli procesor MediaTek Helio P10 o taktowaniu 8x2.0 GHz! Całość jest wzmocniona aż 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej! Zapowiada się ciekawie? Ale to dopiero początek!

myPhone - info prasowe
Na froncie znajdziemy matrycę ekranu o rozmiarze 5.5 - cala oraz rozdzielczości Full HD! Nie jest to może najwyższa wartość, ale dzięki temu bateria nieco wolniej będzie się rozładowywać, czyż nie? Za kwestię fotograficzną odpowiedzialny jest moduł aparatu głównego od Sony o rozdzielczości 20 mpix, zaś do pstrykania “selfie” wystarczyć musi szerokokątna matryca 8 mpix. Ponadto, smartfon może pochwalić się czytnikiem linii papilarnych, modułem LTE, dwoma slotami na kartę SIM (jeden rezerwowany dla microSD), baterią o pojemności 3000 mAh oraz systemem Android 6.0 Marshmallow.

myPhone - XPRO Render

Może chcesz kupić podobny produkt w tej cenie, ale z podpisem samego kapitana naszej reprezentacji w piłce nożnej?
 

Przyznacie, że model prezentuje się co najmniej okazale? Procesor nie należy do demonów prędkości, ale rekompensuje to stosunkowo duża ilość pamięci RAM i ROM, ale również porządnej charakterystyki główny aparat fotograficzny! Premiera nastąpi 10 - ego sierpnia. Jesteście zainteresowani tym modelem? Jeśli tak, to wiedzcie, że smartfon jest dostępny w formie “pre-order” w cenie 1299 złotych! Jeżeli zdecydujecie się na tę formę kupna słuchawki, wówczas otrzymacie od myPhone’a bon o wartości 250 złotych do wykorzystania w jego sklepie internetowym! Deal godny polecenia! Jednakże zapraszam Was do komentowania oraz odwiedzenia naszego forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Mocny Sprzęt od myPhone’a Trafia do Przedsprzedaży!