PODPOWIEDZI:

Test Sprzętu Gamingowego z Biedronki Za 40 zł - Mysz Gaming Set XR

Od 18 lipca w sieci sklepów Biedronka zaczną pojawiać się gaminowe sprzęty takie jak słuchawki Gaming Sound XR oraz mysz Gaming Set XR, produkowane przez firmę Hykker.

Gaming Set XR

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • CENA
  • DOBRY DESIGN
  • PODŚWIETLENIE
  • WYTRZYMAŁE WYKONANIE
WADY
  • Brak ciężarków
  • Brak możliwości ustawienia stałego koloru

Do tej pory produkty producenta, również dostępne w Biedronce charakteryzowały się niską ceną oraz bardzo wysoką jakością. Czy w tym przypadku jest tak samo?

W ZESTAWIE:


*Laserowa myszka
*Instrukcja obsługi
*Karta gwarancyjna
*Podkładka pod myszkę

DESIGN:

Na samym początku wspomnę, że produkt zaprojektowany został w Polsce, a wyprodukowany w Chinach.

Pierwsze co rzuca nam się w oczy to wygląd testowanego sprzętu. Zauważyć możemy nieregularne kształty, idealnie dopasowane dla praworęcznego użytkownika. Po prawej stronie, wypuklone zostało miejsce na palec serdeczny. Plastik, na którym go trzymamy jest bardzo dobry, ponieważ  po dłuższym użytkowaniu nie widać jakichkolwiek odcisków. To samo z lewej strony, jednakże jest ona znacznie bogatsza. W wyprofilowanym miejscu na kciuk znajduje się guma, otoczona przeźroczystym materiałem, który jest podświetlany. Oprócz tego , znajdują się tam dwa programowalne przyciski (Tylko w grach. Nie dostajemy dodatkowego oprogramowania). W przeglądarce używane są jako wstecz i dalej.

Patrząc z góry zauważyć możemy, że wygląd stylizowany jest na pęknięcia. Przeźroczysty materiał przepuszcza emitowane światło. Mysz jest podświetlana w kilku kolorach i w nocy wygląda fenomenalnie. Niestety nie możemy ustalić stałego koloru, lecz zmienia się on dynamicznie.

DANE TECHNICZNE:

Powlekany kabel myszki ma 1,5 m. Jest to wystarczająca długość, by podłączyć mysz z tyłu komputera i pociągnąć go za biurkiem.

Waga to 121g. Niestety nie możemy doczepić do niej jakichkolwiek ciężarków. Jest to ogromna wada.
Pomiary: 128mm x 74mm x 42mm

TESTY:


Jest to sprzęt dopasowany dobrze do osób z średnią ręką. Optymalna dla każdego.  Rozdzielczość do wyboru: 800 DPI, 1200 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI. 

Ilość DPI nie powala, jednakże w grach sprawuje się bardzo dobrze. Przykładem jest CS GO. W grze sprawowała się bardzo dobrze i bezproblemowo mogłem wycelować w części ciała przeciwników, które wybrałem. Za 40 zł wiele nie możemy wymagać.

W zestawie otrzymujemy stylową podkładkę HYKKER. Podnosząc myszkę nie tracimy sygnału, i łatwo poradzimy sobie chociażby z obrotami w CS GO.

Rozwijając temat podkładki jest ona wykonana z tkaniny oraz gumy, dodatkowo po bokach jest obszyta. Dostępna jest także w kilku zestawach kolorystycznych: żółty, zielony, czerwony, czarny oraz biały.
Ile potrzeba , aby laser w myszce przestał reagować? Około 4,5 mm.

Podsumowując jest to dobry sprzęt w przystępnej cenie. Warto kupić, szczególnie jeżeli wasz budżet jest mocno ograniczony.

blog comments powered by Disqus
Test Sprzętu Gamingowego z Biedronki Za 40 zł - Mysz Gaming Set XR