PODPOWIEDZI:

Meizu MX6 - Zagrozi Konkurencji?

Meizu MX6 - Zagrozi Konkurencji?

Meizu zaraz po Xiaomi jest tą marką, od której oczekujemy coraz to nowszych urządzeń na jeszcze wyższym poziomie jak miało to miejsce do tej pory. Obie marki pokazały na co je stać i udowodniły, że dobra cena może iść w parze z równie dobrą (jak nie najlepszą) specyfikacją sprzętową! Czy tak będzie w przypadku najnowszego flagowca Meizu? Sprawdźmy to!

Warto przyznać, że smartfony od Meizu nieco wyróżniają się na tle swojej konkurencji ze względu na swój dość "nietypowy" design, który wg niektórych osób nawiązuje do… iPhone’a. Być może coś w tym jest, ale klientom urządzenia Chińczyków podobają się i to zadowolenie klientów liczy się najbardziej! Jak kopiować to umiejętnie! ;) Czym się jednak będzie różnił model MX6 od swojego poprzednika? Czym nas zachwyci?


Meizu MX6 - front
 

Poszukujesz dobrego LED TV? Zobacz najnowszą recenzję pewnego modelu od LG!

Najnowszy flagowy okręt Meizu otrzyma m.in. ekran o przekątnej 5.5 - cala o rozdzielczości Full HD. Czy to nie za mało? Zapewne, odpowiecie sobie sami wg uznania. Przechodząc dalej, we wnętrzu znajdziemy niezwykle wydajną jednostkę dziesięciordzeniową MeidaTek Helio X20 10x2.3 GHz! Zestaw ten będzie wspierany przez GPU Mali - T880, 4 GB RAM oraz 32 GB ROM. Dla zaspokojenia potrzeb odpowiedniego zasilania, producent umieścił ogniwo akumulatora o pojemności 3060 mAh z możliwością szybkiego ładowania!


Meizu MX6 - czarny kolor

Interesuje Cię Meizu? Koniecznie sprawdź tę limitowaną ofertę!

W kwestii fotograficznych możliwości dużo do powiedzenia ma moduł zapożyczony od Sony, którego rozdzielczość wynosi 12 mpix. Zaś w kwestii robienia “selfie”, do dyspozycji mamy szerokokątny obiektyw o rozdzielczości 5 mpix. W tym modelu nie zabrakło również miejsca dla portu USB typu C, który powoli staje się już standardem na rynku. Producent zaimplementował w urządzeniu również Bluetooth 4.1, LTE, Dual SIM oraz czytnik linii papilarnych. Całość jest zarządzana przez system Android z nakładką systemową Flyme OS 5.5. Wymiary urządzenia to: 153,6x75,2x7,25 cm. Waga: 155 g.

Meizu MX6 - render


Telewizory TANIEJ w Media ExpertPrzyznacie, że smartfon prezentuje się nader okazale! Słuchawka może z lekka przypomina urządzenia z nadgryzionym jabłuszkiem w logo, ale to jest cały urok tego modelu. Przecież, jak się wzorować to na najlepszym! Zastanawia tylko proces dystrybucji MX6 w Polsce, bowiem jeszcze z poprzednimi modelami były nie lada problemy w tej materii! Miejmy nadzieję, że coś w tym temacie się zmieni. Cena? Wg producenta cena sugerowana to zaledwie 300 zielonych, czyli ok. 1200 złotych! Flagowiec w cenie średniaka? To możliwe tylko z produktami z Państwa Środka! Weźcie jednak pod uwagę nasze kochane podatki i różne dodatkowe opłaty, które podniosą cenę zakupu do ok. 1600 - 1800 złotych. Pomimo tego, jesteście nim zainteresowani? Zapraszam do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
Meizu MX6 - Zagrozi Konkurencji?