PODPOWIEDZI:

Nowe Telewizory Bravia Trafiają na Stary Kontynent!

Nowe Telewizory Bravia Trafiają na Stary Kontynent!

Właśnie do sieci wyciekła informacja na temat najnowszych modeli telewizorów z rodziny Bravia, które od jakiegoś czasu królują na rynku samego producenta, a teraz zagoszczą w Europie! Modele te cechują się niezwykłą głębią wyświetlanego obrazu oraz jego subtelniejszą naturalność. Czy tak rzeczywiście jest? Czy nowe model przyjmą się na naszym rynku, gdzie dominują produkty Samsunga i LG? Zapraszam!

Telewizory z rodziny Bravia od zawsze charakteryzowały się niezwykłą klasą i precyzją wykonania. Modele te porównywalne są z urządzeniami konkurencyjnymi, a niejednokrotnie przewyższają je! Czy tak też będzie w przypadku modeli Bravia, które właśnie pojawiły się na starym kontynencie? Nie wykluczone! Pytanie, dlaczego znowu kazano nam tak długo czekać? Cóż, jest to temat rzeka, a dziś nie ma sensu się nad nim rozwodzić i warto przejść do sedna sprawy! Co to za modele i co sobą reprezentują? Już śpieszę z wyjaśnieniami!

Sony Bravia ZD9
Otóż, mowa tutaj m.in. o modelu Bravia ZD9, który dostępny jest w trzech wariantach, który każdy z nich różni się wielkością matrycy: 65, 75 i 100 - cali. Najważniejszą cechą tych telewizorów jest zaimplementowana przez producenta technologia 4K HDR, która umożliwia nam odbiór, ale i przetwarzanie sygnału wideo w nowym standardzie! Dzięki temu, obraz jest jeszcze bardziej ostry niż byśmy się tego spodziewali! Ponadto, Sony pokusiło się o umieszczenie całkowicie nowego procesora X1 Extreme, który dodatkowo wpłynie dodatnie na jakość obrazu, jak i pracę naszego TV.

TV Sony Bravia XD75

Innymi ciekawymi elementami, którymi może pochwalić się model Bravia ZD9 jest: Podświetlenie Backlight Master Drive, X-tended Dynamic Range PRO, TRILUMINOS oraz 4K X-Reality PRO. Jednym z najważniejszych elementów dzisiejszych telewizorów jest rzecz jasna funkcja Smart TV, któa jest obecna w tymże modelu! Bowiem, producent umieścił w urządzeniach z rodziny Bravia ZD9 system Android TV! Zainteresowani? To jeszcze nie koniec, gdyż Sony wypuściło na rynek jeszcze pięć serii takich jak:


Te modele podobnie jak uprzednio przeze mnie przedstawione, cechują się głównie zaimplementowaną technologią 4K HDR Bravia, 4K X-Reality PRO oraz system operacyjny Android TV! Ceny nie są jeszcze dokładnie znane, ale z pewnością nie będą należały do najniższych. Cóż, przemawia za tym niewątpliwa wysoka jakość tych wyjątkowych telewizorów. Jednak, czy bylibyście nimi zainteresowani? Odpowiedzcie nam w komentarzach poniżej materiału! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowe Telewizory Bravia Trafiają na Stary Kontynent!