PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe Telewizory Bravia Trafiają na Stary Kontynent!

Nowe Telewizory Bravia Trafiają na Stary Kontynent!

Właśnie do sieci wyciekła informacja na temat najnowszych modeli telewizorów z rodziny Bravia, które od jakiegoś czasu królują na rynku samego producenta, a teraz zagoszczą w Europie! Modele te cechują się niezwykłą głębią wyświetlanego obrazu oraz jego subtelniejszą naturalność. Czy tak rzeczywiście jest? Czy nowe model przyjmą się na naszym rynku, gdzie dominują produkty Samsunga i LG? Zapraszam!

Telewizory z rodziny Bravia od zawsze charakteryzowały się niezwykłą klasą i precyzją wykonania. Modele te porównywalne są z urządzeniami konkurencyjnymi, a niejednokrotnie przewyższają je! Czy tak też będzie w przypadku modeli Bravia, które właśnie pojawiły się na starym kontynencie? Nie wykluczone! Pytanie, dlaczego znowu kazano nam tak długo czekać? Cóż, jest to temat rzeka, a dziś nie ma sensu się nad nim rozwodzić i warto przejść do sedna sprawy! Co to za modele i co sobą reprezentują? Już śpieszę z wyjaśnieniami!

Sony Bravia ZD9
Otóż, mowa tutaj m.in. o modelu Bravia ZD9, który dostępny jest w trzech wariantach, który każdy z nich różni się wielkością matrycy: 65, 75 i 100 - cali. Najważniejszą cechą tych telewizorów jest zaimplementowana przez producenta technologia 4K HDR, która umożliwia nam odbiór, ale i przetwarzanie sygnału wideo w nowym standardzie! Dzięki temu, obraz jest jeszcze bardziej ostry niż byśmy się tego spodziewali! Ponadto, Sony pokusiło się o umieszczenie całkowicie nowego procesora X1 Extreme, który dodatkowo wpłynie dodatnie na jakość obrazu, jak i pracę naszego TV.

TV Sony Bravia XD75
 


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Innymi ciekawymi elementami, którymi może pochwalić się model Bravia ZD9 jest: Podświetlenie Backlight Master Drive, X-tended Dynamic Range PRO, TRILUMINOS oraz 4K X-Reality PRO. Jednym z najważniejszych elementów dzisiejszych telewizorów jest rzecz jasna funkcja Smart TV, któa jest obecna w tymże modelu! Bowiem, producent umieścił w urządzeniach z rodziny Bravia ZD9 system Android TV! Zainteresowani? To jeszcze nie koniec, gdyż Sony wypuściło na rynek jeszcze pięć serii takich jak:


Te modele podobnie jak uprzednio przeze mnie przedstawione, cechują się głównie zaimplementowaną technologią 4K HDR Bravia, 4K X-Reality PRO oraz system operacyjny Android TV! Ceny nie są jeszcze dokładnie znane, ale z pewnością nie będą należały do najniższych. Cóż, przemawia za tym niewątpliwa wysoka jakość tych wyjątkowych telewizorów. Jednak, czy bylibyście nimi zainteresowani? Odpowiedzcie nam w komentarzach poniżej materiału! ;)

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung UE43KU6000 Samsung UE43KU6000Best of the best!
2Samsung UE32J5200 Samsung UE32J5200 Sprawdź sam
3LG 55EG910V LG 55EG910V Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG UE40J5200 SAMSUNG UE40J5200 Polecany model
5Philips 43PUS6401/12 Philips 43PUS6401/12 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Najlepszych Telewizorów na Rynku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe Telewizory Bravia Trafiają na Stary Kontynent!