PODPOWIEDZI:

IFA 2016 – ARCHOS Prezentuje Swojego Drona!

IFA 2016 – ARCHOS Prezentuje Swojego Drona!

Firma ARCHOS prezentuje drona o bardzo ciekawych parametrach i po niskiej cenie. Dron w ciągu kilku sekund ma osiągać maksymalną prędkość 7,7 m/s w poziomie i 1,6 m/s w pionie, podnosząc się na wysokość do 50 metrów i pozostając w ciągłym locie od 7 do 9 minut. Całkiem nieźle.

Urządzenie jest wyposażone w osiem śrub, dwa podwozia i cztery osłony ochronne. Jest przy tym wyjątkowo lekkie (135 g), a producent zapewnia solidne wykonanie. Niska waga i ciekawa konstrukcja daje gwarancję dużej zwrotności.  To świetna propozycja dla początkujących. 

Dodatkowo ARCHOS Drone posiada 6-osiowy żyroskop i akcelerometr, co zapewnia wszystkie niezbędne do sterowania funkcje: start, lądowanie, blokada wysokości, obrót o 360 stopni, wybór prędkości i tryb Headless. Jest też przycisk alarmowy, który wymusza na urządzeniu automatyczny powrót oraz oświetlenie LED, które ułatwiają sterowanie w nocy. 

Szukacie profesjonalnego drona?

Dron wyposażono w kamerę 1MP o rozdzielczości 1280x720 (HD), której ujęcia można oglądać w czasie rzeczywistym na smartfonie lub przechowywać na załączonej w zestawie karcie micro SD o pojemności 4GB.

Sprawdźcie ranking dronów

Oczywiście do zestawu dołączony jest też dedykowany polot, który łączy się z dronem dzięki połączenie WiFi.  Może być również sterowany za pomocą aplikacji ARCHOS Drone dostępnej dla użytkowników systemów od Androida 2.2 oraz iOS 5.1.1 w górę.  

blog comments powered by Disqus
IFA 2016 – ARCHOS Prezentuje Swojego Drona!