PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

IFA 2016 - LG Pokazuje Największe Monitory Na Świecie

IFA 2016 - LG Pokazuje Największe Monitory Na Świecie

LG Electronics stworzył największy monitor na świecie. Dwa modele z nowej serii zostaną zaprezentowane targów IFA 2016 w Berlinie. Będą to 38-calowy model UltraWideTM (38UC99) oraz profesjonalny monitor dla graczy UltraWideTM (34UC79G) w formacie 21:9 z matrycą IPS odświeżaną z częstotliwością 144 Hz.

Trzeba przypomnieć, że to właśnie dzięki LG format 21:9 stał się tak popularny. Wszystko za sprawą serii monitorów LG UltraWideTM 21:9, które zapewniały szeroki kąt widzenia, żywe barwy oraz łatwość użytkowania.


Ekspresy do Kawy

Nowe monitory z tej serii mają wyróżniać się jeszcze większą przekątną i wyjątkową jakością obrazu oraz dużą częstotliwością odświeżania ekranu. 38-calowy model UltraWideTM 38UC99 oraz profesjonalny monitor dla graczy UltraWideTM 34UC79G w formacie 21:9 z matrycą IPS odświeżaną z częstotliwością 144 Hz (zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazu. 

Model 38UC99 został wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS modelu UltraWide QHD+ o rozdzielczości 3840 x 1600 oraz szerokie spektrum kolorów uwzględniające 99 procent przestrzeni barw RGB sprawiają, że monitor to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie najlepsze wrażenia wizualne. Produkt zapewnia realistyczną i kryształowo czystą jakość obrazu, a liczne funkcje dodatkowe dostarczają użytkownikom niespotykanych dotąd doznań. Dodatkowo zastosowanie technologii AMD FreeSyncTM zapewnia płynną grę bez zacinania lub rozchodzenia się obrazu.

Szukacie taniego monitora dla gracza?

LG 38UC99, jako pierwszy monitor z linii UltraWide został wyposażony w gniazdo USB Type-C portTM. Umożliwia on przesyłanie treści i danych przy jednoczesnym zasilaniu urządzeń, takich jak smartfon czy laptop. Monitor wyposażono w funkcję USB 3.0 Quick Charge dostosowującą opcje wyświetlania za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszy, a także łatwe w użyciu oprogramowanie On-screen Control i funkcję My Display Preset, która przechowuje niestandardowe ustawienia kolorów.

Czy warto kupić specjalny monitor dla gracza?

Model 38UC99 sprawdzi się idealnie zarówno podczas pracy, jak i zabawy. Dzięki dwóm wbudowanym głośnikom 10 W z możliwością połączenia Bluetooth, zapewnia dźwięk o głębokich basach (funkcja Rich Bass) w częstotliwości 85 Hz

blog comments powered by Disqus
IFA 2016 - LG Pokazuje Największe Monitory Na Świecie