PODPOWIEDZI:

IFA 2016. Będziemy Tam!

IFA 2016. Będziemy Tam!

IFA to Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD, to jedne z największych na świecie targów elektroniki, które każdego roku przyciągają media branżowe i licznych widzów. To ważne wydarzenie dla wszystkich ludzi z branży i fanów nowinek technologicznych. Co zobaczmy w tym roku?

Czym jest IFA? 

To impreza, na której spotykają się przedstawiciele firm produkujących sprzęty elektroniczne. To miejsce, w którym każdego roku prezentowane są liczne nowości i ciekawostki. Targi elektroniki organizowane są już od 1926, we wrześniu na terenach Targów Berlińskich. Wystawa jest jedną z najstarszych imprez handlowych w Niemczech oraz największymi w świecie targami w zakresie elektroniki użytkowej.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Każdego roku podczas imprezy można spodziewać się zapowiedzi z kategorii takich jak: telewizory, Blu-Ray, kino domowe, nagrywarki, wyświetlacze, sprzęt audio, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, tablety, smartfony, fotografia cyfrowa, telekomunikacja, kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywka i media informacyjne, gry, duży i mały sprzęt AGD i wiele innych.

Imprezy towarzyszące         

Targom IFA zawsze towarzyszy bogaty program imprez dodatkowych. W tym roku czeka nas konferencja „IFA+ Summit: przyszłość branży elektronicznej w oczach czołowych decydentów”, forum „IFA TecWatch: laboratorium przyszłości” na temat startupów oraz liczne, krótkie wykłady i prezentacje ważnych postaci rynku. Dodatkowo przygotowano program artystyczny, w tym koncerty i konkursy dla uczestników. 


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

W tym roku zostaje otwarta nowa impreza towarzysząca targom IFA, - Global Markets, czyli targi biznesowe prezentujące ofertę dostawców, producentów komponentów i firm OEM na rynku elektroniki konsumpcyjnej i AGD.

Zobacz naszą relację z Targów IFA 2016

Relacja z IFA 2016 w Berlinie    
Na jakie zapowiedzi możemy liczyć w tym roku? Będziemy tam od 31.08 do 3.09 i na pewno damy Wam znać. 

blog comments powered by Disqus
IFA 2016. Będziemy Tam!