PODPOWIEDZI:

Mobilne Nowości Huawei z Targów IFA 2016

Mobilne Nowości Huawei z Targów IFA 2016

Firma Huawei również postanowiła pokazać ciekawe urządzenia na trwających obecnie targach IFA 2016 w Berlinie. W poniższym newsie przedstawimy te modele.

Nowościami od Huawei są przede wszystkim smartfony z nowej linii: Huawei nova i nova plus. Wyróżniają się eleganckim designem i smukłą obudową. Wiele osób już twierdzi, że smartfony te dedykowane są głównie kobietom. Potwierdzają to również tryby Make-up 2.0 i Beauty 3,0., dzięki którym użytkownicy będą mogli dodawać na zdjęciach efekty makijażu i retuszować je już z poziomu aplikacji.

huawei nova

Jeżeli chodzi o specyfikacje nowych smartfonów, to wersja nova ma 5-calowy ekran przy 5,5-calowym wyświetlaczu w nova plus. W pierwszym wariancie zaobserwować można także zakrzywione powierzchnie obudowy.

A co z wydajnością? Oba modele posiadają na pokładzie 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625, który wspomagany jest przez 3 GB pamięci RAM typu LPDDR3. Huawei zapewnia, że nowe smartfony będą przynależeć do średniej półki. Ceny w Europie i tak pewnie zbyt niskie nie będą, ale też i nie kosmiczne.

nova plus

Powiedzieć kilka słów trzeba o cieszącym się sporą popularnością smartfonie Huawei P9. Co konkretnie się tu zmienia? Huawei postanowiło wprowadzić czerwoną i niebieską wersję kolorystyczną wspomnianego modelu. Jeżeli lubicie któryś z tych kolorów i interesuje Was P9, to jest to świetna informacja.

nowy huawei p9

Na koniec prawdziwa perełka. Chodzi o bardzo wydajny tablet Huawei MediaPad M3, który kosztować ma zależnie od wersji od 349 do 449 Euro. Plusem jest tu znakomity wyświetlacz, który ma 8,4 cala i rozdzielczość 2560 x 1600 pikseli. Za wydajność odpowiada z kolei 8-rdzeniowy procesor Kirin 950 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR3.

huawei mediapad m3

blog comments powered by Disqus
Mobilne Nowości Huawei z Targów IFA 2016