PODPOWIEDZI:

IFA 2016 - ZTE Axon 7, Mini Smartfon z Potężnym Brzemieniem

IFA 2016 - ZTE Axon 7, Mini Smartfon z Potężnym Brzemieniem

ZTE, pokazał na IFA 2916 nową wersję swojego falgowca. ZTE Axon 7 mini ma być telefonem dla fanów muzycznych doznań.

Model ZTE Axon 7 mini to połączenie nowoczesnego designu i niesamowitej jakości dźwięku. Inspiracją dla twórców urządzenia były samochody sportowe. W ten sposób powstał unikalny projekt zaokrąglonego ekranu dotykowego 2.5D połączonego z w pełni metalową obudową.

Smartfon doskonale sprawdza się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, z kolei jego 5,2-calowy ekran można obsługiwać w rękawiczkach lub mokrymi palcami. Wyświetlacz Full HD AMOLED jest zabezpieczony szkłem Corning Gorilla Glass 4, które chroni ekran przed pęknięciem. Telefon ma również czytnik linii papilarnych.

Największą zaletą smartfona jest jednak dźwięk. Dzięki zastosowaniu technologii DOLBY ATMOS przestrzenny dźwięk ZTE Axon 7 mini zapewnia najlepsze doznania w tej klasie urządzeń.  

Smartfon działa w oparciu o ośmiordzeniowy procesor Qulacomm MSM 8952 z systemem operacyjnym Android 6.0 Marshmallow. Urządzenie wyróżnia się również dobrymi kamerami: główną z Auto Focusem o rozdzielczości 16 Mpx umożliwiającą nagrywanie w jakości HD oraz kamerą przednią o rozdzielczości 8 Mpx. Z kolei bateria o pojemności 2705 mAh ma wystarczać na ponad 20 godzin rozmów i na 300 godzin pracy w trybie czuwania. Za pomocą systemu Quick Charge bateria może zostać naładowana od 0% do 50% w 30 minut. 

Axon 7 mini jest wyposażona w 3GB pamięć RAM oraz 32GB pamięć wewnętrzną z możliwością rozszerzenia jej do 128GB dzięki karcie MicroSD. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję DualSIM.

blog comments powered by Disqus
IFA 2016 - ZTE Axon 7, Mini Smartfon z Potężnym Brzemieniem