PODPOWIEDZI:

Alienware Pokazuje Gamingowe Notebooki z Kartami NVIDIA GeForce GTX z Serii 10

Szybki spis treści:
Alienware Pokazuje Gamingowe Notebooki z Kartami NVIDIA GeForce GTX z Serii 10

Alienware pokazał nową linię gamingowych notebooków, wyposażonych w karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX 10. Najnowsze laptopy zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach i zapewniają dużą wydajność nawet w najnowszych grach. Monitory będą w wersji 15 i 17 calowej.

ALIENWARE 17 

To flagowy notebook Alienware, który został wyposażony w zaawansowany 17-calowy ekran, który w połączeniu z fabrycznie ulepszonym procesorem Intel Core i7 serii K i kartą graficzną z serii GeForce GTX10, wspieraną przez pamięć RAM DDR4 o częstotliwości taktowania 2667 MHz gwarantuje wysoką wydajność. 

Chcecie kupić laptopa Alienware?

Dodatkowo laptop oferuje także wsparcie technologii IR Tobii Eye Tracking, która z pomocą aplikacji Overwolf umożliwi graczom między innymi analizę swojego zachowania w poszczególnych etapach rozgrywki w danej grze komputerowej. Ciekawą funkcją jest nowa wersja oświetlenia AlienFX. Przy odpowiednich ustawieniach, oświetlenie będzie się zmieniało wraz z ruchem gałki ocznej użytkownika. 

ALIENWARE 15 

To mniejszy brat flagowca, 15-calowy notebook ma być bardziej mobilny. Zaprezentowany model również został wyposażony w bardzo wydajne karty graficzne AMD oraz NVIDIA GeForce GTX serii 10 i antyodblaskowy wyświetlacz w IPS. 


Firma wprowadzi do sprzedaży różne wersje sprzętowe, które oprócz zaimplementowanych podzespołów, będą także różniły się ekranem. Gracze będą mogli sami wybrać pomiędzy matrycą FullHD, UHD IGZO 4K czy FullHD 120Hz z technologią NVIDIA G-Sync. Ponadto wydajna bateria o pojemności 68Wh w połączeniu z opcjonalnym zewnętrznym akumulatorem o mocy 99Wh pozwoli na wiele godzin komfortowej rozgrywki nawet podczas długiej podróży. Obydwa modele będą dostępne jeszcze w tym roku.

Sprawdźcie nasz aktualny ranking notebooków

blog comments powered by Disqus
Alienware Pokazuje Gamingowe Notebooki z Kartami NVIDIA GeForce GTX z Serii 10