PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Alienware Pokazuje Gamingowe Notebooki z Kartami NVIDIA GeForce GTX z Serii 10

  • Dodano: 1 rok, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (1) (0)
Alienware Pokazuje Gamingowe Notebooki z Kartami NVIDIA GeForce GTX z Serii 10

Alienware pokazał nową linię gamingowych notebooków, wyposażonych w karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX 10. Najnowsze laptopy zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach i zapewniają dużą wydajność nawet w najnowszych grach. Monitory będą w wersji 15 i 17 calowej.

ALIENWARE 17 

To flagowy notebook Alienware, który został wyposażony w zaawansowany 17-calowy ekran, który w połączeniu z fabrycznie ulepszonym procesorem Intel Core i7 serii K i kartą graficzną z serii GeForce GTX10, wspieraną przez pamięć RAM DDR4 o częstotliwości taktowania 2667 MHz gwarantuje wysoką wydajność. 

Chcecie kupić laptopa Alienware?

Dodatkowo laptop oferuje także wsparcie technologii IR Tobii Eye Tracking, która z pomocą aplikacji Overwolf umożliwi graczom między innymi analizę swojego zachowania w poszczególnych etapach rozgrywki w danej grze komputerowej. Ciekawą funkcją jest nowa wersja oświetlenia AlienFX. Przy odpowiednich ustawieniach, oświetlenie będzie się zmieniało wraz z ruchem gałki ocznej użytkownika. 


Kosiarka spalinowa czy elektryczna – Sprawdź, która będzie dla Ciebie lepsza!

ALIENWARE 15 

To mniejszy brat flagowca, 15-calowy notebook ma być bardziej mobilny. Zaprezentowany model również został wyposażony w bardzo wydajne karty graficzne AMD oraz NVIDIA GeForce GTX serii 10 i antyodblaskowy wyświetlacz w IPS


Firma wprowadzi do sprzedaży różne wersje sprzętowe, które oprócz zaimplementowanych podzespołów, będą także różniły się ekranem. Gracze będą mogli sami wybrać pomiędzy matrycą FullHD, UHD IGZO 4K czy FullHD 120Hz z technologią NVIDIA G-Sync. Ponadto wydajna bateria o pojemności 68Wh w połączeniu z opcjonalnym zewnętrznym akumulatorem o mocy 99Wh pozwoli na wiele godzin komfortowej rozgrywki nawet podczas długiej podróży. Obydwa modele będą dostępne jeszcze w tym roku.

Sprawdźcie nasz aktualny ranking notebooków

blog comments powered by Disqus
Alienware Pokazuje Gamingowe Notebooki z Kartami NVIDIA GeForce GTX z Serii 10