PODPOWIEDZI:

iPhone 7 – Już Jutro Wielka Premiera!

iPhone 7 – Już Jutro Wielka Premiera!

Na ten dzień czekali nie tylko amerykanie, ale wszyscy wielbiciele Apple na całym świecie. A jak pewnie wiecie, tych nie brakuje. 7 września zapisze się na kartach historii jako dzień, którym pojawił się iPhone 7, jeszcze silniejszy i jeszcze bardziej innowacyjny niż kiedykolwiek. Ale czy na pewno?

Kolejny rok, kolejny iPhone

Apple i iPhone’a się kocha, albo nienawidzi. Nie można jednak odmówić im wkładu w rozwój nowoczesnych technologii. Wróćmy jednak do konkretów. Rok 2016 to rok kolejnej generacji smartfonów amerykańskiego giganta. Od pewnego czasu, firma zdecydowała się wypuszczać nowe produkty każdego roku. I o ile dawniej Apple faktycznie był znany i cenione z uwagi na innowacyjność, tak teraz można mieć pewne obawy.

Przydatne LINKI dla miłośników Apple iPhone:

Czy 12 miesięcy to wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś co zadowoli miliardy fanów na całym świecie? Czy wszystkie plotki okażą się prawdziwe? To okaże się już jutro. Na razie sprawdźmy co wiemy o modelu z numerkiem 7. 

Co wiemy o iPhone 7?

Nowy iPhone 7 będzie dostępny w dwóch wersjach, z ekranem o przekątnej 4,7 i 5,5 cala. Nikt się nie spodziewa wielu nowości. Potwierdzają to chociażby zdjęcia, które ukazują nam niemal niezmienioną „szóstkę”. Do tych zdjęć należy jednak podejść z przymrużeniem oka, ponieważ nie są oficjalne.  

Zobaczcie aktualny ranking smartfonów

Podobno nowy iPhone ma też być pozbawiony wejścia mini jack na słuchawki. Zamiast niego pojawi się jednak dodatkowy głośnik i port typu Lightning, który jest również wykorzystywane do ładowania telefonu. Główna nowość w nowym telefonie Apple, jest też głównym powodem do narzekań. Można już zapomnieć o słuchaniu muzyki na starszych słuchawkach, które posiadamy. Chyba, że ktoś kupi przejściówkę, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Po więcej szczegółów zapraszamy jutro, oczywiście na VideoTesty.pl na dedykowaną stronę >>>

blog comments powered by Disqus
iPhone 7 – Już Jutro Wielka Premiera!