PODPOWIEDZI:

IFA 2016 - Wszechstronne Słuchawki od Lenovo!

IFA 2016 - Wszechstronne Słuchawki od Lenovo!

Za nami już kilka dni targów, podczas których poznaliśmy całą gamę nowych smartfonów oraz gadżetów związanych mniej lub bardziej z mobilną technologią. Dzisiaj mamy zaszczyt przedstawić wam, to co dzisiejszego dnia zaprezentował technologiczny gigant, Lenovo. Zapraszamy!

W tym roku nasza ekipa wyjazdowa pracuje na jeszcze wyższych obrotach niż kiedykolwiek! Wszystko za sprawą całego arsenału produktów z IFA, którymi zasypują nas producenci sprzętu. Najważniejsze jest, że urządzenia te nie zostały stworzone tak dla samego istnienia, ale do znacznie wyższych celów. Do tego grona można spokojnie zaliczyć dzisiejsze cztery nowości od Lenovo, a są to: Lenovo K6, Lenovo K6 Power, Lenovo K6 Note oraz Lenovo P2.

lenovo k6


Jesteś głodny(-a) informacji z targów IFA? Koniecznie zobacz naszą relację!

LENOVO K6

Wszystkie modele wyróżniają się ciekawą i mogącą się podobać stylistyką, ale również solidną konstrukcją. Model Lenovo K6 oferuje przyzwoitą jakość połączoną wraz z najgorszą specyfikacją. Smartfon ma na wyposażeniu ekran o przekątnej 5 - cali o rozdzielczości Full HD. Ponadto, słuchawka może pochwalić się Snapdragonem 430, Adreno 505, 2 GB RAM-u oraz systemem Android 6.0 Marshmallow. Producent chwali się zastosowaniem systemu audio Dolby Atmos, który za sprawą dwóch głośników znacznie poprawia brzmienie. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w aparaty 13 i 8 mpix, jak akumulator o pojemności 3000 mAh oraz 16/32 GB ROM z możliwością powiększenia o kolejne 256 GB przez montaż karty microSD.  

lenovo k6 power

LENOVO K6 POWER

Kolejną słuchawką jest model Lenovo K6 Power, który także ma tę samą matrycę na wyposażeniu, ale tym razem smartfon został wyposażony w 3 GB RAM oraz akumulatorek o pojemności 4000 mAh, co pozwoli na długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu! Ponadto, słuchawka została wyposażona w czytnik linii papilarnych, co pozwoli nam na lepsze zabezpieczenie naszych prywatnych danych.

lenovo k6 note

LENOVO K6 NOTE

Trzecim modelem z rodziny K6 jest “Note”, który jest najmocniejszym modelem tego segmentu i może się pochwalić 5.5 - calową ,matrycą o rozdzielczości Full HD. Reszta podzespołów nie uległa zmianie w porównaniu do wersji “Power”, prócz zainstalowanych 4 GB RAM-u oraz aparacie głównym osiągającym rozdzielczość 16 mpix. Zarówno w modelu K6 Power, jak i w “Note”, umieszczono czytnik linii papilarnych. Zarówno w tym jak i poprzednich modelach, producent nie omieszkał zaimplementować technologię Dolby Atmos.

lenovo p2

LENOVO P2

Ostatnią słuchawką w tym zestawieniu okazuje się być Lenovo P2! Jest to smartfon o nader wyjątkowym designie oraz idealnie układający się w dłoni. Całe urządzenie zostało wykonane z metalu, co podkreśla wartość produktu. W modelu tym został zainstalowany ekran 5.5 - calowy AMOLED o rozdzielczości Full HD! Możemy śmiało liczyć na wyrazistą kolorystykę oraz szerokie kąty widzenia. Ponadto, nie zabrakło miejsca dla procesora Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506. Całość wspierana jest przez 4 GB RAM oraz 32/64 GB ROM, które można rozszerzyć o kolejne 256 GB przez kartę microSD. Słuchawka została także wyposażona w aparaty 13 i 5 mpix, akumulator o pojemności 5100 mAh, dwa sloty na kartę SIM oraz czytnik linii papilarnych. Cóż, szału nie ma, ale nie jest tak źle? Cena? Wszystkie słuchawki będą dostępne na jesieni. Jedyne co wiemy, to cena modelu K6 ma wynieść ok. 1099 złotych. Przyznacie, że cena całkiem przystępna! Zapraszam do komentowania oraz przeglądana innych materiałów związanych z tegorocznymi targami IFA 2016 w Berlinie! ;)

blog comments powered by Disqus
IFA 2016 - Wszechstronne Słuchawki od Lenovo!