PODPOWIEDZI:

Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 4

Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 4

Kolejny dzień targów IFA 2016 przyniósł wiele ciekawych gadżetów i urządzeń. Zobaczcie co nasi redaktorzy uznali za najatrakcyjniejsze.

Superbohaterskie telefony LG SERIA X plus LG G5

Wśród smartfonowych nowości pojawiły się też modele marki LG. Mowa konkretnie o nowoczesnej serii X. Duży ekran (5,5 cala) czy wymienialną baterię oferuje model X Max.

Kolejny jest LG X Mach dla miłośników internetu w mobilnym wydaniu. Gwarantuje on bowiem niesamowicie szybkie przeglądanie stron www.

LG X Cam spodoba się z kolei miłośnikom mobilnego fotografowania. Jest tu podwójna kamera o świetnej specyfikacji.

LG X Power stawia natomiast na niezwykle pojemną baterię, a ostatni LG X Style na nietuzinkowy design i smukłą konstrukcję.

Bartek, nasz redaktor, zauważył również LG G5 i kilka ciekawych modułów do smartfonów LG. Zobaczcie poniższy filmik:

Wielki TUNEL z Telewizorów - Jak działa OLED?

Na targach IFA 1026 firma LG popisała się także fenomenalnie prezentującym się tunelem zbudowanym z telewizorów OLED.

Przy okazji możecie poznać najważniejsze zalety telewizorów wspomnianego typu. Czemu są tak smukłe? Czemu czerń jest niesamowicie głęboka? Czy OLED-y można wyginać? Odpowiedzi poniżej!

Lodówka z Windows 10

Rewolucja technologiczna dotyczy również sprzętu AGD. Potwierdza to innowacyjny model od LG, który wyposażony został w... system Windows 10! Po co takie rozwiązanie? Odpowiedź na poniższym filmiku.

Pralka, która podbija rekord Guinessa! 20 lat gwarancji!

Kolejna fantastyczna rzecz z targów IFA 2016 od LG. Zobaczcie bowiem trzymetrową wieżę z kart ułożoną na pracującej pralce marki LG! Warto wspomnieć, że mamy tu blisko 11 tysięcy kart. Tym samym, pralka LG pobiła rekord Guinessa. Wygląda więc na to, że nowoczesne modele będą oferować bezgłośną pracę czy minimalną ilość drgań podczas wirowania.

Największe monitory świata 144hz 21 9 od LG

38-calowy model UltraWideTM (38UC99) oraz profesjonalny monitor dla graczy UltraWideTM (34UC79G) w formacie 21:9 z matrycą IPS odświeżaną z częstotliwością 144 Hz to kolejne hity od LG na targach IFA 2016 w Berlinie.

blog comments powered by Disqus
Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 4