PODPOWIEDZI:

Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 6

Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 6

Szósty dzień targów IFA to kolejne nowości produktowe, a także ciekawe gadżety czy innowacje. W poniższym materiale możecie o nich poczytać i obejrzeć filmiki stworzone przez naszych redaktorów.

Router o szybkości 1733 MBit/s!

Sprzęt marki Fritz! to przede wszystkim rozwiązania typu SmartDom, które nawet w wyjątkowo dużych domostwach zapewnią niezwykle szybki dostęp do internetu w każdym kącie, a to dopiero początek ich możliwości. Możliwy jest przecież streaming czy sterowanie innymi urządzeniami elektrycznymi.

Wrażenie robi także ultraszybki router FRITZ!Box 7490 czy najnowszy model Fritz! 7580. Zalety tego urządzenia na poniższym filmiku.

Katastrofa Drona XIRO

Na targach IFA 2016 doszło także do poważnej katastrofy! ;) Uległ niej dron marki XIRO. Oczywiście udało nam się zarejestrować ten incydent i ustalić, czemu się w ogóle wydarzył.

Samopodlewająca się Doniczka!

Macie sporo roślin i kwiatów, ale nudzi Was ich ciągłe podlewanie? Jeżeli tak, to koniecznie musicie poznać pewną... innowacyjną doniczkę.

3 Najciekawsze Produkty od Thomson!

Swoje 3 grosze na targach IFA 2016 dorzuciła marka Thomson. Pierwszą nowością jest ergonomiczna klawiatura do Smart TV. Nieźle prezentują się bezprzewodowo działające słuchawki dedykowane osobom aktywnie żyjącym, a także wersja dla najmłodszych miłośników słuchania muzyki.

Znalazłem Case do iPhone 7

Targi IFA potwierdziły także kilka plotek o iPhon'ie 7. Wszystko za sprawą zaprezentowanych etui do wspomnianego smartfona.

9 Najlepszych Rzeczy na IFA 2016

Na targach IFA była masa ciekawostek. Poszczególni producenci mocno postarali się, by jak największa liczba osób zatrzymywała się przy danym stoisku. Zobaczcie zbiór najlepszych pomysłów na to.

blog comments powered by Disqus
Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 6