PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Delonghi Prezentuje Nowy Ekspres – Dinamica

Delonghi Prezentuje Nowy Ekspres – Dinamica

Niektórzy z nas nie wyobrażają siebie innego porannego scenariusza niż mocna kwa. To pobudza i daje energię na cały dzień! Teraz przygotowanie ulubionej „małej czarnej” jest prostsze niż kiedykolwiek. Na sklepowe półki trafił właśnie najnowszy ekspres Dinamica, który umożliwia szybkie przygotowanie wszystkich włoskich kawowych klasyków według spersonalizowanego przepisu.

Niezapominany smak i aromat

Ekspresy z serii Dinamica to prawdziwa gratka dla kawoszy. Dzięki nim ulubione espresso, coffee long, doppio, ristretto czy espresso lungo, cappuccino, latte macchiato i caffellatte posmakuje jak w prawdziwej włoskiej kawiarni. Dzięki funkcji „Moje Menu”, każdy z przepisów można dowolnie modyfikować, decydując o proporcjach składników i mocy kawy. Urządzenie ma intuicyjny interfejs z wyświetlaczem LCD i technologią easy touch.

Dinamica spełnia wszystkie niezbędne warunki do przygotowania pysznej włoskiej kawy, a opatentowany przez Delonghi system LatteCrema pozwala uzyskać kremową piankę i jedwabistą teksturę dla wszystkich kaw mlecznych. Ekspres wyposażony jest również w praktyczny dzbanek z funkcją automatycznego czyszczenia.

Łatwość przygotowania 

Dzięki nowatorskiemu systemu, każdą kawę przygotujemy w mgnieniu oka. Wszystkie części ekspresu są przy tym zdejmowane. Ekspres więc można po wszystkim rozłożyć, a następnie umyć w zwykłej zmywarce. Ekspres z automatycznym systemem mlecznym jest dostępny w dwóch wariantach: ECAM 350.75.S oraz ECAM 350.55.B. 

Kupując nowy ekspres Delonghi Dinamica modelu ECAM 350.75.S lub ECAM 350.55.B można otrzymać w prezencie 5 kg kawy Kimbo.  

Zobacz jak wybrać ekspres do kawy. 

Jakie ekspresy do kawy są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu ekspresów do kawy z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które ekspresy do kawy warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Saeco Lirika OTC Saeco Lirika OTCBest of the best!
2DeLonghi ECAM22.110 DeLonghi ECAM22.110 Sprawdź sam
3Saeco Incanto HD8917/09 Saeco Incanto HD8917/09 Ten ma niezłą cenę!
4Krups EA8108 Krups EA8108 Polecany model
5Saeco PicoBaristo HD8927/09 Saeco PicoBaristo HD8927/09 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wybieramy Ekspres do Kawy - TOP 20 Najlepiej Sprzedających się Ekspresów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Delonghi Prezentuje Nowy Ekspres – Dinamica