PODPOWIEDZI:

Delonghi Prezentuje Nowy Ekspres – Dinamica

Delonghi Prezentuje Nowy Ekspres – Dinamica

Niektórzy z nas nie wyobrażają siebie innego porannego scenariusza niż mocna kwa. To pobudza i daje energię na cały dzień! Teraz przygotowanie ulubionej „małej czarnej” jest prostsze niż kiedykolwiek. Na sklepowe półki trafił właśnie najnowszy ekspres Dinamica, który umożliwia szybkie przygotowanie wszystkich włoskich kawowych klasyków według spersonalizowanego przepisu.

Niezapominany smak i aromat

Ekspresy z serii Dinamica to prawdziwa gratka dla kawoszy. Dzięki nim ulubione espresso, coffee long, doppio, ristretto czy espresso lungo, cappuccino, latte macchiato i caffellatte posmakuje jak w prawdziwej włoskiej kawiarni. Dzięki funkcji „Moje Menu”, każdy z przepisów można dowolnie modyfikować, decydując o proporcjach składników i mocy kawy. Urządzenie ma intuicyjny interfejs z wyświetlaczem LCD i technologią easy touch.

Dinamica spełnia wszystkie niezbędne warunki do przygotowania pysznej włoskiej kawy, a opatentowany przez Delonghi system LatteCrema pozwala uzyskać kremową piankę i jedwabistą teksturę dla wszystkich kaw mlecznych. Ekspres wyposażony jest również w praktyczny dzbanek z funkcją automatycznego czyszczenia.

Łatwość przygotowania 

Dzięki nowatorskiemu systemu, każdą kawę przygotujemy w mgnieniu oka. Wszystkie części ekspresu są przy tym zdejmowane. Ekspres więc można po wszystkim rozłożyć, a następnie umyć w zwykłej zmywarce. Ekspres z automatycznym systemem mlecznym jest dostępny w dwóch wariantach: ECAM 350.75.S oraz ECAM 350.55.B. 

Kupując nowy ekspres Delonghi Dinamica modelu ECAM 350.75.S lub ECAM 350.55.B można otrzymać w prezencie 5 kg kawy Kimbo.  

blog comments powered by Disqus
Delonghi Prezentuje Nowy Ekspres – Dinamica