PODPOWIEDZI:

MSI VR One – Komputer w Plecaku Do VR

MSI VR One – Komputer w Plecaku Do VR

Największą zmorą technologii VR były plączące się kable. Firma MSI znalazła na to rozwiązanie – plecak-komputer do VR, który zaprezentowano na targach TGS 2016. Urządzenie waży jedynie 3,6 kg i pozwala grać w wirtualnym świecie przez 90 minut na jednym ładowaniu. Czy takie rozwiązanie się przyjmie?

MSI i VIVE

MSI nawiązało szeroką współpracę z zespołem VIVE z HTC Corporation związaną z długookresową promocją i dostarczaniem najlepszych urządzeń oraz rozwiązań pozwalających zapoznać się użytkownikom z wirtualną rzeczywistością generowaną na platformie mobilnej. Podczas targów Tokyo Game Show 2016, firma MSI wraz z zespołem HTC VIVE przedstawili MSI VR One


Ekspresy do Kawy

Konstrukcja MSI VR One

Koncepcja tego typu sprzętu pozwalającego uwolnić się podczas gry w wirtualnej rzeczywistości od kabli łączących jednostkę centralną z goglami VR. Produkt ma działać bezprzewodowo oraz oferować dużą wydajność w grach, a przy tym, ma być bardzo lekki. 

Potrzebujesz gogli VR?

MSI VR One to obecnie najlżejszy i najsmuklejszy na świecie komputer PC i może wpłynąć na kierunek rozwoju wirtualnej rzeczywistości. Eliminuje bowiem jedną z największych wad – kable. Komputer-plecak został także wyposażony w dwa akumulatory i jest w stanie pracować przez 90 minut.

Sprawdź nas test laptopa do VR

MSI VR One korzysta z podkręconego procesora i karty graficznej z serii GeForce GTX 1070, które są w stanie zapewnić temu komputerowi pełną wydajność w grach przy niewielkim poziomie generowanego hałasu – 40 dB(A).

Urządzenie ma trafić do sprzedaży w listopadzie. 

blog comments powered by Disqus
MSI VR One – Komputer w Plecaku Do VR