PODPOWIEDZI:

Iphone 7 to oszustwo! IFA 2016, Zakaz E-papierosów i darmowe gry AAA! Videonews #75

Iphone 7 to oszustwo! IFA 2016, Zakaz E-papierosów i darmowe gry AAA! Videonews #75

Witajcie w kolejnym odcinku Videotesty. Wróciliśmy ze świata zmarłych... specjalnie dla Was. Widzieliśmy prośby o powrót, a dla naszych czytelników i widzów zrobimy wszystko!

Dzisiejszy odcinek będzie iście bombowy ponieważ dowiecie się o:

  • Wybuchających telefonach Samsunga
  • Darmowych grach od Ubisoftu
  • Wyciekłej na światło dzienne gry przygodowej Blizzarda z serii Warcraft
  • Zakazanych e-papierosach
  • Co widzieliśmy na IFA 2016
  • Pierwsze info o testach Iphone 7
  • Technologii, dzięki której osoby nieme będą mogły mówić!

1. WYBUCHOWE SAMSUNGI

Jak już zapewne wiecie, kilkadziesiąt sztuk nowego Samsunga Galaxy Note 7 miało na swoim pokładzie wadliwe akumulatory. Tworzy to ogromne zagrożenie, ponieważ pozostawiony telefon w domu, lub samochodzie może spowodować pożar. A jako, że nie puściłem jeszcze żadnego żartu, co nie jest normalne w moim przypadku, to można narazić się na stwierdzenie, że w waszym domu będzie wtedy suszej niż po najgorszym moim sucharze.

Galaxy Note 7

Co zrobić by odzyskać stracone pieniądze? Otóż nie dostaniemy zwrotu, lecz możemy oddać nasz wadliwy sprzęt i w Polsce zamienić go na Samsunga Galaxy S7 ( różnica w cenie będzie oddana w formie bonów na sprzęt Samsung) lub od niedawna na zupełnie nowegoNote 7. Samsung wprowadza niedługo aktualizację oprogramowania, która ma zminimalizować niebezpieczeństwo. Po co? Dlatego, że wielu użytkowników, mimo iż są wystawieni na niebezpieczeństwo nadal korzystają z wadliwego sprzętu. Jest to rozwiązanie tymczasowe, lecz radził bym wam jednak nie narażać się na zgubę i skorzystać z okazji wymiany. Możecie wymienić swój telefon pod dwoma warunkami. Posiadacie paragon lub fakturę z zakupu oraz produkt został zakupiony w Polsce.

Wolicie iPhonea czy może jednak samsunga? Co według was jest lepsze? Smarftony firmy Apple również posiadały takie problemy, ale zdarzało się to dobre 7 lub 8 lat temu.

2. DARMOWE GRY AAA!!!

Aby jeszcze mocniej podniecić atmosferę mamy dla was bardzo pozytywne wiadomości.
Ubisoft z okazji 30 rocznicy urodzin firmy, udostępnia za darmo kolejny tytuł. Tym razem jest to THE CREW z 2014 roku. Gra wyścigowa z elementami MMO. Promocja z darmowymi grami trwa już od 4 miesięcy.

Wracając jednak do bardziej profesjonalnej postawy, grę możecie nadal pobrać za pomocą UPLAY i jedyne co musicie posiadać, to właśnie konto do tego sklepu/portalu społecznościowego, czy jak wolicie nazywać tego typu usługi. Ja mówię na to ograniczony steam.

Swoją drogą wierzycie, że HL3 kiedyś powstanie? Napiszcie w komentarzu. A jaka jest kolejna darmowa gra? Za czasów, gdy wielkie triumfy zyskiwały gry typu point and click, a Lucas Arts zdominował rynek grami z serii Monkey Islend, wszyscy pragnęli wstrzelić się w wielkie piedestały sprzedaży i standardów. To tak jak dziś z strzelankami typu CoD. Wszyscy tworzą gry w stylu modern day, ale na znacznie wyższym poziomie. Liczy się sprzedaż, a dzieciaki mają okazje powyzywać nasze matki i opowiadać o stosunkach z naszymi rodzicami Online.

Wracając do temu, z nurtem płynął również Blizzard. Zlecenie na przygodowego Warcrafta zlecono rosyjskiemu deweloperowi. Niestety projekt nie ujrzał światła dziennego aż do dziś, więc jeżeli jesteście fanami tej serii, możecie sprawdzić jak wyglądał projekt, który oficjalnie nie trafił do sprzedaży( Oficjalnie, bo przecież na stadionie można kupić wszystko).

Jeżeli posiadacie problemy z instalacją na Windows 10, pomocny może się okazać poradnik stworzony przez jednego z użytkowników, forum Reddit. 

3. E-papierosy są nielegalne?

Otóż...tak...aczkolwiek nie. Nielegalna jest obecnie sprzedaż przez internet. Ustawa weszła w życie od 8 września 2016 roku. Co za tym idzie zakup będzie możliwy tylko w sklepach lokalnych. Pytanie tylko po co? 

Powód jest jeden. Ograniczenie sprzedaży e-papierosów dla młodych ludzi, którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia. Dzięki internetowym zamówieniom łatwo można było ominąć zabezpieczenia. Sprzedawanie e-papierosów jest nieletnie, ponieważ liquidy często zawierają nikotynę, która uzależnia. Czy nie lepszy byłby zakaz sprzedaży liquidów? Co na ten temat uważacie? Napiszcie w komentarzu.

4. Nowości na IFA 2016

A teraz czas na nowości i ciekawostki przyszłości! Czas na IFA 2016! Na początku września byliśmy dla was na największej imprezie technologicznej europy! IFA 2016. Czy było ciekawie? TAK! Czy dużo się działo? Sami oceńcie sprawdzając naszą relacje. Jest co oglądać jak np: lodówki z windowsem. Cała playlista dostępna jest w opisie.

5. Iphone 7

Ogromny szum robi ostatnimi czasy IPhone 7! Tylko u nas możecie na Facebooku oraz na youtube sprawdzić relację z kupna oraz odpakowania iPhone 7 z Drezna! Sprawdźcie koniecznie! Czy telefon jest tak dobry jak podają? Subksrybujcie nasz kanał aby się dowiedzieć i sprawdźcie więcej artykułów na naszej stronie!

6. Technologii, dzięki której osoby nieme będą mogły mówić!

A teraz będzie głośno! Tzn...tak jakby, nie obrażając osób głuchych. Niestety dla nich jeszcze nic nie wynaleziono. Niedawno przedstawiony specjalny wynalazek, dzięki któremu język migowy zamieniany jest na prawdziwą mowę! Oczywiście niektórych znaków nie trzeba tłumaczyć, bo mówią same za siebie np: kciuk w górę, albo wkładanie palca w kółko.

To by było na tyle w tym videonews. Mam nadzieję, że się spodobało! Koniecznie daj lajka i udostępnij film jeżeli chcesz nam pomóc w kontynuacji tej serii jak i naszej całej działalności. Sprawdź więcej naszych artykułów, które idealnie uzupełniają wiedzę, której brakuje na kanale.

blog comments powered by Disqus
Iphone 7 to oszustwo! IFA 2016, Zakaz E-papierosów i darmowe gry AAA! Videonews #75