PODPOWIEDZI:

Lenovo Odkrywa Karty - Widzieliśmy Moto Z Play i Lenovo Yoga Book

Lenovo Odkrywa Karty - Widzieliśmy Moto Z Play i Lenovo Yoga Book

W czasie wczorajszej konferencji Lenovo Innovation Roadshow 2016 firma pokazała swoje nowe zabawki, które oficjalną premierę miały na IFA 2016. Podczas prezentacji, w którym pokazał się sam zarząd Lenovo, zaprezentowano między innymi Moto z i Moto Z Play, Phab 2 Pro oraz ideaCentre y710 Cube – komputer stacjonarny oraz Lenovo Yoga Book – smukły notebook, który ma zastąpić papierowy notes. Co jeszcze pokazano?

Smartfony z modułami

O modułowych urządzeniach było głośno już kilka lat temu. Jednak od tamtego czasu nie wypuszczono do sprzedaży żadnych sensownych urządzeń tego typu. Lenovo postanowiło coś z tym zrobić i pokazała dwa telefony nowej generacji – Moto Z Play (2199 złotych) i Moto Z Force (1099 zł).

Wiadomo, że wszystkie modele będą dostępne w Polsce i będą wyposażone w moduły, które będzie można dokupić osobno. Będzie to na przykład dodatkowa bateria, głośniki JLB, moduł fotograficzny oraz etui z projektorem. 

Urządzenia 2w1

Wśród pokazywanych urządzeń było konwertowalne urządzenie 2w1 Lenovo Yoga Book. To doskonałe rozwiązanie, które ma sprawdzić się jako zamiennik tradycyjnego notesu. Urządzenie z pewnością spodoba się ludziom, którzy dużo piszą a nie koniecznie lubią używać do tego klawiatury, ani fizycznej, ani tej z ekranu dotykowego. Cenę urządzenia ustalono na 2899 zł. Wersja z Windows 10 będzie droższa – 3199 zł. Warto dodać, że urządzenie wyróżnia się dodawanym do zestawu rysikiem oraz niską wagą (waży bowiem 650 gramów). Wielkim plusem jest to, że notebook ma działać aż 13 godzin bez potrzeby ładowania. 

Aktualna CENA Yoga Book >>

Do tego zaprezentowano także flagowe notebooki, takie jakThinkPad X1 Carbon i ThinkPad X1 Yoga oraz Lenovo Phab 2 Pro z technologią Tango, który wejdzie do Polski dopiero w późniejszym czasie. Niestety, nie znamy jeszcze cen tych urządzeń. 

Jaki notebook kupić? Sprawdź ranking 

Coś dla graczy

Lenovo nie zapomniało o graczach i pokazało nowe wersje swoich gamingowych produktów z serii Y. A w tym urządzenia peryferyjne, mini komputer stacjonarny (ideaCentre y710 Cube) oraz komputer All in One z wymiennymi komponentami.

blog comments powered by Disqus
Lenovo Odkrywa Karty - Widzieliśmy Moto Z Play i Lenovo Yoga Book