PODPOWIEDZI:

Huawei MateBook Nareszcie u Nas!

Huawei MateBook Nareszcie u Nas!

Dzisiejszego dnia odbyła się premiera innowacyjnego urządzenia 2w1, które wprowadza biznes na całkowicie inny poziom! Produkt ten został wręcz nafaszerowany różnej maści “feature’ami”, co może później zaowocować znaczącym zainteresowaniem. Czy ten produkt jest dla Was? Sprawdźmy to!

Urządzenie Huawei MateBook jest w gruncie rzeczy skierowane raczej do klientów bliżej związanych z biznesem. Z licznych badań wynika, że niemalże połowa łączy pracę stacjonarną z mobilną, zaś 19 procent pracuje w pełni mobilnie. Co to oznacza? Otóż, co raz częściej korzystamy ze sprzętu mobilnego, więc należy przystosować w odpowiedni sposób rynek do tego typu trendu. Z takiego założenia wyszli inżynierowie Huawei’a, po czym stworzyli MateBook’a.


huawei matebook #1
 

Rozglądasz się za niedrogim urządzeniem 2w1? Koniecznie zobacz to!

Warto wybrać ten model? Jeżeli stawiacie na piedestale swoich potrzeb, mobilność to w jak najlepszym razie tak. Warto jednak zauważyć, iż notebook łączy ze sobą najważniejsze cechy urządzenia mobilnego oraz stacjonarnego. Cała konstrukcja waży zaledwie 640 gramów, co pozwala go w łatwy sposób przenosić z punktu “a” do punktu “b”. Ponadto, model ten możemy sprawnie wykorzystywać zarówno jako laptopa, ale także jako tablet!


huawei matebook #2


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Niewielkie i poręczne urządzenie, które zostało wyposażone w 12 - calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2160x1440, można z łatwością transportować w trudne warunki terenowe. W zestawie znajduje się także rysik, który jest w stanie rozpoznać do 2048 poziomów czułości! Ciekawe, nieprawdaż? Co jednak biznesmeni cenią sobie najbardziej? Bezpieczeństwo danych. Za to odpowiadać będzie m.in. czytnik linii papilarnych, który jest również niezwykle precyzyjny i szybki, co pozwala na odblokowanie urządzenia w zaledwie ułamku sekundy.

huawei matebook #3

Może szukasz laptopa pod VR? Jeśli tak to lepiej trafić nie mogłeś(-aś)!W ramach prezentacji, Huawei przedstawił nam najnowszą kampanię reklamową zatytułowaną “Work smart not hard”, która ma skłaniać przedsiębiorców do wykorzystywania dobrodziejstw jakie nam daje najnowsza technologia oraz nowinki technologiczne. Należy być otwartym na słuszne zmiany, które doprowadzą do rozwoju nas samych, a co najważniejsze, naszego biznesu! Na koniec warto powiedzieć o cenie. Otóż, model ten występuje w dwóch wersjach, które mają 4/8 GB RAM, 128/256 GB ROM oraz procesor Intel M3 lub M5. Cena? Cóż, nie należy do najniższych, ale urządzenia tej klasy nie należą do najtańszych. Cena za słabszą wersje wyniesie 4399 złotych, zaś droższa już 5799 złotych. Jesteście zainteresowani tym modelem? Napiszcie nam w komentarzach, co sądzicie o Huawei MateBook? Jakie jest wasze odczucie? Nie zapomnijcie również wpaść na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Huawei MateBook Nareszcie u Nas!