PODPOWIEDZI:

HTC Prezentuje Nowe Urządzenia z Serii Desire!

HTC Prezentuje Nowe Urządzenia z Serii Desire!

Tajwańczycy już dawno nie prezentowali żadnych nowości odnośnie linii Desire. Pewne jest, że producent wciąż boryka się z problemami natury finansowej. Pomimo tego faktu, producent postanowił wypuścić na rynek dwa nowe modele z budżetowego segmentu. Czy podbiją one Wasze serca?

Na wstępie powiem, że jedna z wymienianych dzisiaj słuchawek (najprawdopodobniej) w  ogóle nie pojawi się w oficjalnej sprzedaży na terenie Europy. Tym modelem jest HTC Desire 10 Pro. Tym bardziej szkoda, bowiem model ten ma całkiem przyzwoite podzespoły takie jak: ekran Full HD o przekątnej 5.5 - cala, procesor MediaTek MT6755 Helio P10, 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne 256 GB przy pomocy karty microSD. Nie zabrakło także aparatu głównego o rozdzielczości 20 mpix, zaś od frontu znajdziemy 13 mpix szerokokątny obiektyw.


htc desire 10 #1
 

Jednakże, ten zestaw raczej nie pojawi się na naszych półkach sklepowych, czego nie można będzie powiedzieć o modelu HTC Desire 10 Lifestyle. Jest to znacznie słabszy model, który charakteryzuje się matrycą o przekątnej 5.5 - cala, ale z rozdzielczością HD 720p. Sercem urządzenia jest Snapdragon 400 o taktowaniu 1.4 GHz, które wsparte jest przez 2 GB RAM oraz 16 GB ROM z możliwością rozbudowy o 256 GB przy pomocy karty microSD. Ponadto, Tajwańczycy zaimplementowali aparat główny o rozdzielczości 13 mpix, zaś od przodu znalazło się miejsce dla szerokokątnego obiektywu o rozmiarze 5 mpix.


htc desire 10 #2
 

Zarówno pierwsze jak i drugie urządzenie zostało wyposażone w system Android 6.0 Marshmallow wraz z nakładką systemową HTC Sense. Wymiary: 156,6x76,9x7,7 mm, zaś waga wynosi 155 gramów. Pozostałe elementy HTC Desire 10 Lifestyle to standard taki jak: LTE, Bluetooth, WiFi, GPS oraz Dual-SIM. Czy to jednak wystarczy by zachęcić potencjalnych klientów do zakupu tego smartfonu? Wielce prawdopodobne jest to, że duży odsetek ludzi zakupi go wraz z przedłużeniem umowy w ofercie abonamentowej. Cena detaliczna to 1099 złotych, a premiera w październiku.

htc desire 10 #3


Cóż, świetlanej przyszłości nie wróżę HTC z tego typu propozycjami. Zwłaszcza, że klienci Europejscy są znacznie bardziej wymagający i z pewnością lepiej sprzedawałby się model HTC Desire 10 Pro! Mocniejszy procesor, większa rozdzielczość, więcej pamięci RAM i ROM, to elementy godne większego zainteresowania niżeli cały Desire Lifestyle. Nie sądzicie? Wyraźcie swoje zdanie odnośnie tego modelu i rzecz jasna tego, którego najpewniej w europejskiej sprzedaży nie będzie. Zapraszam Was również do odwiedzenia naszego forum! ;)

blog comments powered by Disqus
HTC Prezentuje Nowe Urządzenia z Serii Desire!