PODPOWIEDZI:

Lenovo Moto Prezentuje Nową Rodzinę Produktów z Serii Z i G

Szybki spis treści:
Lenovo Moto Prezentuje Nową Rodzinę Produktów z Serii Z i G

Lenovo Moto to marka, którą znamy chyba wszyscy. Na polskim rynku działa od 2014, stale prezentując nowe rozwiązania w dziedzinie smartfonów. Przez niespełna dwa lata oferta rozrosła się w Polsce z dwóch do aż czterech linii produktowych, oferując smartfony w każdym segmencie cenowym, odpowiadając na potrzeby różnych grup docelowych. Dziś firma prezentuje swoje kolejne modele. Są to: Moto Z i Moto G.

Seria Z

Lenovo Moto Z to smukły telefon o sporych możliwościach, a Lenovo Moto Z Play posiada baterię pozwalającą na nawet 50 godzin działania

Smartfony z serii Lenovo Moto Z zostały wyposażone w wydajne 4- i 8-rdzeniowe chipsety Qualcomm Snapdragon, do 4GB pamięci RAM oraz pojemność 32 GB, która może być powiększona nawet o 2 TB poprzez kartę pamięci microSD. Urządzenia posiadają także modem LTE kategorii 6, nowoczesną, dwuzakresową kartę Wi-Fi 802 ac, szybki moduł Bluetooth, NFC oraz najnowsze złącze USB-C. 

Długi czas działania na baterii zapewniają wydajne akumulatory pozwalające na 30 godzin pracy w przypadku Moto Z oraz nawet 50 godzin z Lenovo Moto Z Play. Obydwa modele wspierają technologię szybkiego ładowania TurboPower, posiadają czytnik linii papilarnych, hydrofobową nanopowłokę chroniącą przed zachlapaniem oraz są wyposażone w rozbudowane funkcje fotograficzne. 

Lenovo Moto Z to produkty dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, ceniącym sobie najwyższą wydajność, najnowsze rozwiązania oraz prestiżowe wzornictwo.

Seria G

Z myślą o osobach, które nie stawiają przed swoimi smartfonami aż tak wyśrubowanych wymagań powstała seria Lenovo Moto G, obecnie już czwartej generacji. To telefony dla poszukujących niezawodnego, szybkiego, multimedialnego smartfona w atrakcyjnej cenie. 

Najnowsza linia produktów Lenovo Moto G4 została stworzona w oparciu o 4- i 8-rdzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon, do 2 GB pamięci RAM i układy graficzne Adreno. Urządzenia posiadają 16 GB pamięci z opcją rozszerzenia o kolejne 128 GB. Czytelne ekrany pokryte Corning Gorilla Glass o przekątnej do 5.5" w rozdzielczości Full HD i zagęszczeniu pikseli do 401 ppi, najlepsze w swojej klasie aparaty fotograficzne, regularnie aktualizowany system operacyjny Android, czytnik linii papilarnych, Dual SIM, łączność LTE oraz odporność na zachlapania P2i. Linia Lenovo składa się z trzech modeli: Moto G4 Play, Moto G4 oraz Moto G4 Plus.

Fani mobilnej fotografii powinni z uwagą przyjrzeć się Lenovo Moto G4 Plus, który jest wyposażony w szerokokątny aparat przedni 5 MP oraz tylny 16 MP. Główna cyfrówka telefonu wyróżnia się lampą błyskową z podwójną diodą LED, dwoma technologiami autofokusa, czyli laserowym czujnikiem ostrości i detekcją fazy (PDAF), a także przysłoną f/2.0 wpuszczającą więcej światła i zapewniającą szczegółowe, wyraźne zdjęcia także po zmroku.

Dowiedź się jak wybrać najlepszy smartfon

Polscy klienci szczególną sympatią obdarzyli produkty z serii Lenovo Moto G, reprezentujące przystępną cenowo linię produktową marki. Lenovo Moto G3 to jeden z pierwszych wodoodpornych smartfonów dostępnych w cenie do 900 zł, z kolei najnowszy model Moto G4 Plus posiada zaawansowany aparat fotograficzny, niespotykany w swojej klasie. Dodatkowo te telefony są cenione za przystępną cenę oraz czysty system Android, który działa jak błyskawica.

Wszystkie wymienione produkty znajdują się w sprzedaży i niebawem trafią do polskiej dystrybucji. Większość z nich będzie można kupić już w październiku

blog comments powered by Disqus
Lenovo Moto Prezentuje Nową Rodzinę Produktów z Serii Z i G