PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Lenovo Powiększa Linię Urządzeń z Rodziny Moto!

Lenovo Powiększa Linię Urządzeń z Rodziny Moto!

Smartfony stworzone zarówno te przez Motorolę jak i Lenovo cieszą się nie małą popularnością w naszym kraju. To wszystko za sprawą dobrego stosunku ceny do produktu, który finalnie otrzymujemy jako konsumenci. Czy podobne szczęście dopisze aktualnemu posiadaczowi serii “Moto” przy sprzedaży słuchawek z nowej serii? Sprawdźmy to!

Lenovo prężnie rozwija linię Moto, tuż po tym jak przejął tę markę od Motoroli. W tym czasie pojawiło się kilka urządzeń wartych naszej uwagi, bowiem prezentują się one jeszcze lepiej niż poprzednie odsłony z tych serii. Nie obyło się również bez nowości, którą jest smartfon Moto Z oraz Moto Z Play! Te modele bez przeszkód możemy podpiąć do miana urządzeń z wyższej klasy. Jeżeli jednak poszukujecie czegoś słabszego, ale z atrakcyjną ceną, wówczas godnym polecenia będzie Moto E3 lub Moto G4 Play.

Redakcja poleca porównanie dwóch aktualnie najmocniejszych iPhone'ów na rynku!

mot z
 

Co prawda, o niektórych urządzeniach zdążyliśmy już powiedzieć kilka słów w poprzednich materiałach, ale warto wspomnieć w kilku słowach o ich charakterystyce. Czym zatem wyróżnia się model Moto Z oraz Moto Z Play? Pierwszy z nich jest solidnie zaprojektowanym, cechującym się niebagatelnym designem smartfonem z aspiracjami do klasy premium. Tak w skrócie można by opisać te urządzenie. Zastanawiacie się, co ma w środku? Wnętrze słuchawki tej kryje procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM-u, 32 GB ROM-u, slot na kartę microSD do 2 TB, aparaty 13 i 5 mpix, baterię 2600 mAh oraz system Android w wersji 6.0.1 Marshmallow. Cóż, to typowy dość zestaw “premium”, zatem żadnych nowości tu nie będzie. Ekran? Jego rozmiar wynosi 5.5 - cala, zaś rozdzielczość QHD.

moto z play
 

Co można powiedzieć o Moto Z Play? Z pewnością jest to młodszy braciszek z nieco słabszymi możliwościami. Po czym wnoszę? Otóż, na froncie mamy już jedynie rozdzielczość Full HD… tak, wiem… dla niektórych taka “rozdziałka” może wystarczyć i jest w tym nieco racji! Dzięki tej rozdzielczości, nasz smartfon wytrzyma znacznie dłużej na pojedynczym ładowaniu. Jeżeli już mówimy o ładowaniu to należy wspomnieć o nie małym ogniwie bateryjnym o pojemności aż 3510 mAh! To wszystko w połączeniu z Snapdragonem 625, 3 GB RAM, oraz 32 GB ROM to świetny wybór dla średnio wymagających użytkowników. Należy wspomnieć, że oba urządzenia mają czytniki linii papilarnych, co powoli staje się standardem.

Może poszukujesz dobrej oferty Lenovo Moto G4? Koniecznie rzuć na to okiem!moto e3
Ekspresy do Kawy

 

Dobrze, powiedzieliśmy sobie o tych naprawdę zacnych słuchawkach, ale zejdźmy nieco na ziemię i pomówmy o Moto E3 oraz Moto G4 Play. Obie słuchawki niebawem trafią na nasz rodzimy rynek i niewykluczone, że zawojują nim! Pierwszy z wymienionych modeli może pochwalić się matrycą o rozmiarze 5 - cali i rozdzielczości HD 720p. Pod maską znajdziemy procesor czterordzeniowy o MediaTek, 1 GB RAM-u, 8 GB ROM-u z możliwością rozszerzenia do 128 GB przy pomocy karty microSD. W kwestii fotografii, mamy tu do czynienia z matrycą 8 i 5 mpix. Rewelacji może nie ma, ale za taką cenę próżno jest szukać czegoś znacznie lepszego!

moto g4 play


Ekspresy do Kawy

Co powiemy o Moto G4 Play? Tutaj mamy nieco pola do popisu, bowiem urządzenie dysponuje matrycą o tym samym rozmiarze i rozdzielczości, ale z nieco lepszym procesorem, bo Snapdragonem 410! Ponadto, słuchawka ta została wzbogacona w baterię o pojemności 2800 mAh, tę samą optykę co poprzedni model, 2 GB RAM oraz 16 GB ROM. Każde z tych urządzeń ma preinstalowany system Android w wersji 6.0.1 Marshmallow. Wybraliście już model odpowiedni pod siebie? Ceny? Proszę bardzo!


 

  • Moto Z             2999 zł        

  • Moto Z Play     2199 zł

  • Moto E3           b/d

  • Moto G4 Play   1099 zł


Zainteresowani którymś z tych modeli? Myślicie, że nasi rodacy przyjmą ją z dużą dozą aprobaty? Napiszcie nam w komentarzach, co sądzicie o nich i czy chcielibyście recenzję z którymś modelem? Zapraszamy serdecznie także na nasze stale aktywne forum, gdzie znajdziecie odpowiedzi na różnego rodzaju zadawane nam pytania! ;)

blog comments powered by Disqus
Lenovo Powiększa Linię Urządzeń z Rodziny Moto!